Passat b6 variant - nevím si rady, prosím o pomoc - nefunguje přístrojová deska - budíky

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
BobrDobr93
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.01.2024 15:29

Passat b6 variant - nevím si rady, prosím o pomoc - nefunguje přístrojová deska - budíky

Příspěvek od BobrDobr93 »

Dobrý den,
prosím o radu, jestli se s tím někdo nesetkal. Včera ráno sednu do auta , nerozsvítí se budíky, totálně vůbec nic. Jedu do práce 15 km , pak zkouším vypnout motor a nastartovat , budíky nic, ale slyším ventilátor od sahary. Když vypnu motor a poté nechám klíč v zapalování, zapne se zase ventilátor. Topení mám vypnuté. Jedná se o Passat B6 variant 1,9 tdi.
Zapnuto na diagnostiku, ukazuje to chyby 00779, 00447 a 00532
Místní servis neopravuje, ale rozebere půl auta a mění bezhlavě co se jim zamane, tomuto se chci vyhnout. Diagnostiku mám svojí VCDS.
Na baterii při zapnutém autě měřím 14,4 V, diagnostika ale ukazuje 25,5 V v programu na kontaktu 30. Jsem laik, víc se v tom nevyznám.
Setkal se s tím někdo ? Prosím o radu. Předem děkuji.
Pokud by tady byla nějaká dobrý duše z Moravskoslezského kraje, co tomu rozumí víc, prosím napiště.

PS: Poslední otázka, dá se s tím jezdit? Aby se nepoškodilo ještě něco k tomu ? Těch 15 km jsem ujel tam a pak zpět domů a víc to nedráždím.
Může mít na to vliv počasí a vlhkost? Včera ráno totiž bylo namrznuté okénko i ze vnitř, což běžně nebývá.

Předem děkuji všem, kdo se vyjádří, pokud se s tímto setkali.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“