ZATÉKÁNÍ DO KUFRU

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
SmiTy7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 16.11.2023 16:40

ZATÉKÁNÍ DO KUFRU

Příspěvek od SmiTy7 »

Zdravim,
Vsimam si zatekani do kufru spis na prave strane v ty kapse... Kdyz to necham dlouho bez rucniku, tak navlhne i bocni koberec, ale neni to zas v takovem extremnim mnozstvi. Po 50 km jizdy, jestli tam je maximalne plna ta zaslepka na odtok vody u rezervy, takze asi decka......
Svetla pretesnene, vydechy v narazniku taky.. Prijde mi, ze se to objevuje na prave strane, i trochu pod nakladovou hranou , ale jen na te prave strane a obcas to natece prave na bocni koberec a neco stece k ty rezerve...

Na forech jsem se docetl o takovych raritach, jakoze uvolneny nejaky sroubek ke kastli, tim padem tam vznika vule, kde se dostava voda, nebo napriklad od elektriky.. Taky jsem cetl o tesneni patych dveri, ale to je celkem palka jsem koukal. Nicmene absolutne si to nedokazu predstavit, jak se ta voda dostane pres nakladovou hranu na podlahu a pak az k rezerve.. Od svetel bych to chapal.. A taky chci podotknout, ze spise se ta voda tam dostava za jizdy, ale nekdy na miste, takze je to zvlastni...

Jsem detailista, jinak bych to neresil, fakt te vody neni nejak moc.. Diky vsem za napsani zkusenosti!

(GOLF 5 HATCHBACK - VCETNE PARKOVACICH SENZORU JESTLI TO POMUZE)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“