Navigace problém

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: Navigace problém

Příspěvek od misoR »

Naozaj nemas tlacidlo ani na strope pri svetle? Je to cervene tlacidlo.

Slot na kartu je v riadiacej jednotke infotainmentu, ktora je v schranke pred spolujazdcom.

Podla mojho nazoru to nema velmi velky vyznam objednat si sluzbu a davat tam svoju datovu kartu. Vstavana navigacia aj tak podla mna nebude mat taku uroven ako navigacia, ktoru si zapnes cez mobil (Android Auto/Apple CarPlay), hlavne co sa tyka dopravnych informacii v realnom case.

military
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.05.2017 23:53

Re: Navigace problém

Příspěvek od military »

Červené tlačidlo na strope pri svetle som si nevšimol, ale je pravda, že som zatiaľ bol v aute len asi 3 krát a zoznamoval som sa s inými vecami.
Je ešte nejaká iná funkcia zahrnutá v balíku Guide & Inform Basic okrem aktuálnych dopravných info alebo nie? Na služobnom BMW som si vedel zistiť stav vozidla, lokalitu a pár ďalších drobností, ale zase to auto malo na 99% vstavanú sim, lebo som tam nič nedával a ani na mobile som nezapínal hotspot. Najviac sa mi páčila možnosť otvoriť auto cez mobil na diaľku :)
VW Tiguan Allspace Comfortline "UNITED" 2,0TDI 4motion 140kW r.2020
VW Touran 2,0TDI 103kW r.2013

PIDA68
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.03.2024 14:27

Re: Navigace problém

Příspěvek od PIDA68 »

Mám VW Tiguan 2,0 tdi R-Line r.v 2019 Mám malý problém po zapnutém klíčku nebo když jedu s autem se po 25 minutách vypne infotainment a po chvilce se zapne hraje rádio a navigace a vše kolem musim manualně nastavit a po cca 25 minutách znovu neměl jste někdy něco takového už to bylo i napichnutý ale nevím co to je nebo kde je chyba díky za každý názor radu díky.

martin2075
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 29.03.2017 21:55

Re: Navigace problém

Příspěvek od martin2075 »

Update firmware.

PIDA68
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.03.2024 14:27

Re: Navigace problém

Příspěvek od PIDA68 »

Pro martina 2075 kde ho mužu stahnout nebo popřípadě jak mám postupovat diky za radu pida68

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“