BAZAR - Nabídka

1974 - 1983

Moderátor: lister

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od pov »

Prodám Alu kola Brock B5 o rozměru 7x14 ET25, včetně pneu Falken Ziex ZE-914, 195/45 R14.
Pneu jako nové.
DOT 4615
středící kroužky na 57,1, jinak mají myslím 63mm
sada šroubů M12

v ceně jsou i oděrky od obrubníku
Přílohy
90768364.jpg

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3138
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od Shorty »

Nabízím těsnění dveřní kliky na Golf Mk1 a příbuzná auta typu Cabriolet, Scirocco, Jetta a dále nějaký dobový kinder Porsche a Audi. To větší zadní by mělo pasovat i na Mk2.

Přední malé 867837209 za 30 Kč
Zadní velké 171837211A za 50 Kč

Mám více kusů. Při platbě předem klidně pošlu jako obyčejné psání.

EDIT: TĚSNĚNÍ JSOU UŽ FUČ!!!

Obrázek
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
km007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 30.10.2015 14:09

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od km007 »

Pokud máte někdo zájem o kulaté záslepky na budíky VDO mám originál tři kusy. Foto po vyžádání. Jsou nové.

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 195
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od dury2 »

Prodám snížené péra (přední + zadní) a k tomu přední tlumiče. Snížení je 4 cm (ale mě to připadne více). Péra i tlumiče jsou od značky V - maxx. Měl jsem to na autě několik let, najel jsem s tím max 1 tis Km. Prodávám, protože jsem to měl na kabriu a nyní jsem pořídil bilstein a eibach. cena za onojí 2500, nebo 1 tis tlumiče a 1500 pera.

bater
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 17.02.2008 20:12
Bydliště: B O R city
Kontaktovat uživatele:

LISTY GOLF 1

Příspěvek od bater »

Prodam listy na vw golf 1, 3.dvirko,cerne plastove ve stredu listy je chrom
jsem na telefonu 606513796
dekuji

milis13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.01.2020 21:31

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od milis13 »

CREO píše:
21.08.2017 12:54
Prodám fungl nové GTI lemy, kvalitní repliky, žádné Polsko.
Rozhodl jsem je na auto nedat.
Prodám za 1800,- nebo vyměním za nějaké díly.
Zdravim, měl bych zájem

milis13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.01.2020 21:31

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od milis13 »

Zdravim, měl bych zájem o ty lemy

milis13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.01.2020 21:31

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od milis13 »

km007 píše:
19.04.2016 14:29
Ahoj, nabizím k prodeji mračící lištu a dvouokou masku bez znaku:
http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... ici-lista/" onclick="window.open(this.href);return false;

pokud by měl někdo originál mračící lištu Kamei na čtyřokoumasku můžem dohodnout i výměnu.
Zdravim,kolik za to mračidlo

milis13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.01.2020 21:31

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od milis13 »

Vocko8 píše:
12.05.2016 20:57
Prodám nový černý plastový úzký zadní nárazník s výztuhou. Cena 700.
Ještě bych měl sadu plastových lemů blatníků. černé
Více informací sz
Zdravim, co za ty lemy?

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3068
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od Peťas »

Jestlipak to, po 5-6 letech, bude ještě aktuální. :wink:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od TeQUILA »

Prodáno !!!! G1 cabrio prodam kryt stažené strechy original cerny. Sem do fora nic nepište, kontakt pouze těl 604258415. Chodím sem jen obcas. Cena 3500kc PRODÁNO !!!!!
Přílohy
31A192B4-001C-4797-81CA-E582035E5CD2.jpeg
A8B083B6-D03C-41D7-AF51-43E784D2444C.jpeg

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: BAZAR - Nabídka

Příspěvek od TeQUILA »

Golf 1 rozpera motoru. Dobová . 25 let ležela v polici v garazi. Chtěla by vylestit hadrakem. Cena 1900. Hliníková!!! V případě zájmu jen volejte. Chodím tu jen občas. Tel 604258415 Rychnov nad Kneznou PRODANO !!!!
Přílohy
4393F2AD-7E88-4303-9028-F2502E435683.jpeg
A62D162D-2EC7-484B-A264-8502632C9BDC.jpeg
DBB6F9EC-697A-49ED-A6F8-6724759796A6.jpeg

passataero
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.12.2011 17:01

smazat

Příspěvek od passataero »

smazat
Naposledy upravil(a) passataero dne 05.02.2026 16:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
spejla
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Volkswagen GOLF 1 Cabriolet Youngline 1992

Příspěvek od spejla »

rodám velmi pěkný za zachovalý VW Golf 1 Cabiolet Karman v edici Youngline, rok výroby 1992, originál dobové kola dle WIN sním vyjelo z továrny, originál dobové autorádio Gamma z roku 1991, el. anténa, elektrohydraulická střecha, servo řízení, najeto 163 000km, motor 1.6 EW 55kw, vlastním toto vozidlo od roku 2006. Vhledem k věku, velice pěkný investiční stav. Důvod prodeje, nemám na něj čas s autem jezdit a jen stojí v garáži. Ideální vozidlo na dlouhé zimní večery a na jaře z něj bude leštěnka. Aktuálně obuto na náhradních kolech, originál kola nachystány na renovaci včetně 8ks pokliček, přidám k vozu zdarma + nějaké náhradní díly. Cena dohodou. Před prodejem bude udělána nová STK. Dohoda u vozidla možná.
1.jpg
20250907_141904.jpg
20250907_142207.jpg
20250907_142300.jpg
20250907_142332.jpg
20250907_142421.jpg
20250907_142505.jpg
20250907_142509.jpg
20250907_142814.jpg
20250907_142822.jpg
20250907_142850.jpg
20250907_142934.jpg
20250907_142939.jpg

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“