Zatékání do kabiny

1998 - 20..

Moderátor: Beczi

Odpovědět
Jantus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.11.2025 16:45

Zatékání do kabiny

Příspěvek od Jantus »

Zdravím a prosím o radu. VW New Beetle r.v. 2001. Zatéká mi na podlahu v prostoru řidiče. Voda v chladícím okruhu neubývá. Měl jsem rozdělaný prostor odtoku před čelním sklem a vyčistil jej. Měl jsem rozdělané kryty pod čelním sklem v kabině a taky vyčistil. Tam se právě stéká voda od čelního skla a odtéká do boku do podběhu. Je to dost nešťastně vymyšleno. Je tam umístěna řídící jednotka, je sice trochu vyvýšena, ale kabelové svazky tam plavou ve vodě, která nestačí odtéct. Lil jsem vodu po čel. skle a sledoval, jak se voda shromažďuje v tomto prostoru a rozlévá se v něm, smáčí kabelové svazky a odtéká do bočního otvoru do podběhu a na zem. Tudy se tedy na podlahu nedostává. Už nevím, jak by se tam mohla dostat. Má s tím někdo zkuěenost? U spolujezdce je sucho.

Odpovědět

Zpět na „New Beetle“