Wiki: Topení

Encyklopedie pro Volkswagen Passat B7

Topení

Příspěvek od Vojta7171 »

Zdravím mám Passat B7 2.0tdi 125kw, dnes ráno jsem nastartoval a auto nezačalo topit. Voda v motoru se normálně ohřeje na 90°C a nic. Nepomohlo ani když jsem zapnul klimatizaci, nevíte někdo čím by to mohlo být? Napadlo mě zda by to nemohla být směšovací klapka, ale když jsem koukal na schéma tak jsou tam 3, logicky by to, ale měla být ta centrální, když netopí ani jedna strana, ne?

Doplnit informaci

Zpět na „Passat B7“