Nefunkční posilovač brzd
Moderátor: Danek 16V
-
mustos
- Nový člen

- Příspěvky: 2
- Registrován: 03.01.2026 22:45
Nefunkční posilovač brzd
Ahoj.Prosim o radu. Corrado VR6 nefunkční posilovač brzd. Nevíte co na něm odchází nebo kde je problém
- lister
- Moderátor

- Příspěvky: 4939
- Registrován: 24.02.2006 21:02
- Bydliště: Gross Maispitz
Re: Nefunkční posilovač brzd
předpokládám, že to má ABS, takže čerpadlo po zapnutí zapalování jede ? nějaká kontrolka ABS svítí ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.
Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..
Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..
-
mustos
- Nový člen

- Příspěvky: 2
- Registrován: 03.01.2026 22:45
Re: Nefunkční posilovač brzd
Ano abs má. Žádná kontrolka nesvítí. Teď nevim jestli čerpadlo jede. To je slyšet když funguje ?
- lister
- Moderátor

- Příspěvky: 4939
- Registrován: 24.02.2006 21:02
- Bydliště: Gross Maispitz
Re: Nefunkční posilovač brzd
po zapnutí zapalování by mělo čerpadlo ABS natlakovat systém, trvá to cca 10-15 vteřin, slyšet to je, během tý doby svítí oranžová kontrolka ABS u vypínače mlhovek.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.
Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..
Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..
