Nefunkční posilovač brzd

1988 - 1995

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
mustos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.01.2026 22:45

Nefunkční posilovač brzd

Příspěvek od mustos »

Ahoj.Prosim o radu. Corrado VR6 nefunkční posilovač brzd. Nevíte co na něm odchází nebo kde je problém

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4939
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Nefunkční posilovač brzd

Příspěvek od lister »

předpokládám, že to má ABS, takže čerpadlo po zapnutí zapalování jede ? nějaká kontrolka ABS svítí ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

mustos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.01.2026 22:45

Re: Nefunkční posilovač brzd

Příspěvek od mustos »

Ano abs má. Žádná kontrolka nesvítí. Teď nevim jestli čerpadlo jede. To je slyšet když funguje ?

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4939
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Nefunkční posilovač brzd

Příspěvek od lister »

po zapnutí zapalování by mělo čerpadlo ABS natlakovat systém, trvá to cca 10-15 vteřin, slyšet to je, během tý doby svítí oranžová kontrolka ABS u vypínače mlhovek.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „Corrado“