Hvízdání/ševelení od motoru.

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
suumcuique
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.05.2021 11:58

Hvízdání/ševelení od motoru.

Příspěvek od suumcuique »

Ahoj. Prosím o radu. Mam vw arteon 2.0 tis 140 kw, rv 2018. Motor přede krásně,skvěle to jede, nesvítí žádná kontrolka a uvnitř není nic slyšet. Ale při otevření oken nebo zkrátka zvenčí je slyšet takové ševeleni od 1300 otáček. Čím myslíte ze by to mohlo byt? Hádal bych turbo, ale to by bylo slyšet v kabině, ztratilo by to i výkon ne? Diky za případné tipy.

https://youtube.com/shorts/9Dv8nOStbNY? ... A2BIb580Lx

Uživatelský avatar
Petr Pasik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 187
Registrován: 10.02.2025 08:56
Bydliště: Praha 20
Kontaktovat uživatele:

Re: Hvízdání/ševelení od motoru.

Příspěvek od Petr Pasik »

tvl,já tedy slyším na volnoběh dost hlasitě nějakou kladku(nebo tam u mikrofonu bylo hnízdo sýkorek :-) ) - ševelení žádné neslyším-minimálně nic co by mě znepokojovalo
Passat B8HL 2.0TDI 110kW CRLB+DSG6
Golf GIV 1.6 16V 77kW AZD+02K 5sp

Odpovědět

Zpět na „Arteon“