Škrtici klapka

Palubní desky, elektro...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
kaur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 17.09.2011 17:00

Škrtici klapka

Příspěvek od kaur »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na řídící škrtící klapku před turbem. Když zapnu zapalování, tak píská nízkým tónem. Není to na chvilku, ale píská pořád. Někde jsem četl, že by měla na pár sekund po zapnutí zapalování cvakat. I to pískání by mělo být na chvilku, provádí adaptaci. Vytáhl jsem konektor a zase nasadil a přestalo to. Nevím, jestli je zvuk pískání v pořádku. TOURAN 1.4 TSI 103kW CAVC 2009.
Diky

Odpovědět

Zpět na „Elektro“