Mlhovky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Mlhovky

Příspěvek od GolfinoIV »

Dorabal uz niekto hmlovky? Ale skor by ma zaujimali v hlavnom svetlomete a nie v narazniku. Viem ze bude treba tahat kabelaz (asi), ale pochybujem ze by bola natiahnutá, a bude treba vymenit prepinac.

PS ak mate origo svetla s hmlovkou vo svetlomete tak mi hodte farby kablov

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Mlhovky

Příspěvek od Tomm »

GolfinoIV píše:Dorabal uz niekto hmlovky? Ale skor by ma zaujimali v hlavnom svetlomete a nie v narazniku. Viem ze bude treba tahat kabelaz (asi), ale pochybujem ze by bola natiahnutá, a bude treba vymenit prepinac.

PS ak mate origo svetla s hmlovkou vo svetlomete tak mi hodte farby kablov
Jde o to, ze se origo davaly 2 typy svetel (bez mlhovky). Hella a Valeo. Jedny maji krytku napevno a nijak ji nesundas, u druhych jde snadno vymenit za mlhovku.

Nebo vymenit cely svetlo, taky moznost.

Jeste doplnim ze mlhovky v hlavnich svetlech jsou sice fajn, ale do mlhy se moc nehodi. Cim jsou niz tim lip podsviti mlhu a aspon neco uvidis. Treba Hella dela mrizky s mlhovkama.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Mlhovky

Příspěvek od GolfinoIV »

Tomm píše:
GolfinoIV píše:Dorabal uz niekto hmlovky? Ale skor by ma zaujimali v hlavnom svetlomete a nie v narazniku. Viem ze bude treba tahat kabelaz (asi), ale pochybujem ze by bola natiahnutá, a bude treba vymenit prepinac.

PS ak mate origo svetla s hmlovkou vo svetlomete tak mi hodte farby kablov
Jde o to, ze se origo davaly 2 typy svetel (bez mlhovky). Hella a Valeo. Jedny maji krytku napevno a nijak ji nesundas, u druhych jde snadno vymenit za mlhovku.

Nebo vymenit cely svetlo, taky moznost.

Jeste doplnim ze mlhovky v hlavnich svetlech jsou sice fajn, ale do mlhy se moc nehodi. Cim jsou niz tim lip podsviti mlhu a aspon neco uvidis. Treba Hella dela mrizky s mlhovkama.
To ja chapem ze je lepsie osvietene lebo v prizemnych vrstvach nie je ani taka husta hmla. ale ja mam Hely takze vravis ze by to slo dorobit :?:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

GolfinoIV: Bohuzel si nepamatuju u kterych je to napevno a u kterych se to da. Nalim to urcite bude vedet, protoze si daval 2x blinkr.

Jinak se zkus mrknout na tacc.cz, Staroch tam ma celej set i s prepinacem.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Příspěvek od GolfinoIV »

diky.
bohuzial stranka nejde


nevies nahodou u tych co sa to dalo upravit co tam je treba urcite paticu na halogenku

k tym hellam do naraznika tie tam nedam mamtrochu upraveny naraznik

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Příspěvek od matiass »

No tak já sem to dělal na jaře... Budeš potřebovat přepínač spinací relátko a něco kabelů... Kupodivu sem nemusel vyndavat světla když sem měnil krytka za čočky ale je to porod jak cip... Abych pravdu řek tak teď nevim jestli mám světla Hella nebo Valeo ale mám doma ještě jedny a ty sou Hella a na těch sou krytky napevno... Nedám ale ruku do ohně jakou značku mám momentálně na autě.... Co se zapojení týče je úplně triviální... K relátku si přivedeš stálej proud a kostru z relátka pak pude jeden kabel ke spinači kerej zapojíš na svorku 8(nejsem si jí teď jistej zkusim ti to zjistit až budu doma) no a pak už jen natáhneš kabel od relátka do světel k čočce a zapojíš na žárovku... Jo ještě sem zapomněl že si musíš ukostřit ještě čočku jinak nebudeš mít spojenej obvod... To je tka ve zkratce všechno kdyby si měl nějakej dotaz klidně se na mě obrať co vim to povim :wink:

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Příspěvek od matiass »

jo ještě kdyby si chtěl přepínač tak tu je jeden http://www.aukro.cz/item223884067_spina ... html#photo" target="_blank :wink:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

matiass píše:jo ještě kdyby si chtěl přepínač tak tu je jeden http://www.aukro.cz/item223884067_spina ... html#photo" target="_blank :wink:
a světla s mlhovkou v nabídce http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=38287" target="_blank

ted už jenom relátko, kabely a "mlhuješ"

BTW: z vlastní zkušenosti vím že ty mlhovky jsou opravdu napytel, já je za dva roky ještě nepoužil :wink:

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Příspěvek od matiass »

Toxyz píše:
matiass píše:jo ještě kdyby si chtěl přepínač tak tu je jeden http://www.aukro.cz/item223884067_spina ... html#photo" target="_blank :wink:
a světla s mlhovkou v nabídce http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=38287" target="_blank

ted už jenom relátko, kabely a "mlhuješ"

BTW: z vlastní zkušenosti vím že ty mlhovky jsou opravdu napytel, já je za dva roky ještě nepoužil :wink:
Lepší jak drátem do voka :wink: i mlhovky naho*no sou dobrý když je mlha aspoń si víc vidět... :lol:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

matiass píše:
Toxyz píše: a světla s mlhovkou v nabídce http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=38287" target="_blank

ted už jenom relátko, kabely a "mlhuješ"

BTW: z vlastní zkušenosti vím že ty mlhovky jsou opravdu napytel, já je za dva roky ještě nepoužil :wink:
Lepší jak drátem do voka :wink: i mlhovky naho*no sou dobrý když je mlha aspoń si víc vidět... :lol:
já to blbě napsal :oops: , myslel sem nevyužil, jakože v mlze ti fakt moc nepomůžou :wink: :arrow: ale za snížené viditelnosti plní aspoň funkci "být viděn"

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Příspěvek od GolfinoIV »

Toxyz píše:
matiass píše: Lepší jak drátem do voka :wink: i mlhovky naho*no sou dobrý když je mlha aspoń si víc vidět... :lol:
já to blbě napsal :oops: , myslel sem nevyužil, jakože v mlze ti fakt moc nepomůžou :wink: :arrow: ale za snížené viditelnosti plní aspoň funkci "být viděn"
matiass
prepinac mam aj s octavie aj z golfa. a ako si to riesil s tym svetlom to si zhodil krytku :?:

Toxyz ja viem ze to nie je bohvie co mal som to tak aj na firemnej oct. ako som uz pisal vyssie tak do tohoto naraznika tie helly nedam takze ina moznost nie je

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od nogis »

Tomm píše:GolfinoIV: Bohuzel si nepamatuju u kterych je to napevno a u kterych se to da. Nalim to urcite bude vedet, protoze si daval 2x blinkr.

Jinak se zkus mrknout na tacc.cz, Staroch tam ma celej set i s prepinacem.
Vyndavací má Valeo, měnil jsem je za dva blikače. Ty s dodělanými xenony využiju víc. :wink:

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Příspěvek od GolfinoIV »

matiass
nemas cioznacenie relatka a nejake fotky :?:

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Příspěvek od matiass »

jj přesně tak já tam měl na třech šroubech krytku do těch dir po krtce se našroubujou čočky...

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Příspěvek od matiass »

GolfinoIV píše:matiass
nemas cioznacenie relatka a nejake fotky :?:
Fotky nemám relátko je normální spínací :wink: je to fakt jednoduchý...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“