Motor netáhne, cuká a kouří

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
paveljansky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 14.10.2007 13:13

Motor netáhne, cuká a kouří

Příspěvek od paveljansky »

ZDravím lidi,
mam problém a prosím o pomoc. Mam Golfa II 1.6TD. Motor nemá vubec tah, na nižších otáčkách cuká a nějak podivně se z něj kouří. Koukal jsem tam, ale je těžké říct, odkud to jde, přijde mi to jako ze spodku motoru. Včera jsem vyměnil trubičku přívodu nafty k motoru, byla prasklá, utáhl jsem klínový řemen, jelikož pískal a byl volný a taky jsem odvzdušnil brzdy a už mi to brzdí. Ale mam problém s tim motorem. Jo ještě při přidání plynu se poněkud více čudí z motoru.
Díky moc za rady

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netáhne, cuká a kouří

Příspěvek od Keflek »

paveljansky píše:ZDravím lidi,
mam problém a prosím o pomoc. Mam Golfa II 1.6TD. Motor nemá vubec tah, na nižších otáčkách cuká a nějak podivně se z něj kouří. Koukal jsem tam, ale je těžké říct, odkud to jde, přijde mi to jako ze spodku motoru. Včera jsem vyměnil trubičku přívodu nafty k motoru, byla prasklá, utáhl jsem klínový řemen, jelikož pískal a byl volný a taky jsem odvzdušnil brzdy a už mi to brzdí. Ale mam problém s tim motorem. Jo ještě při přidání plynu se poněkud více čudí z motoru.
Díky moc za rady
Turbo,cerpadlo,vstriky ?

paveljansky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 14.10.2007 13:13

Re: Motor netáhne, cuká a kouří

Příspěvek od paveljansky »

Keflek píše:
paveljansky píše:ZDravím lidi,
mam problém a prosím o pomoc. Mam Golfa II 1.6TD. Motor nemá vubec tah, na nižších otáčkách cuká a nějak podivně se z něj kouří. Koukal jsem tam, ale je těžké říct, odkud to jde, přijde mi to jako ze spodku motoru. Včera jsem vyměnil trubičku přívodu nafty k motoru, byla prasklá, utáhl jsem klínový řemen, jelikož pískal a byl volný a taky jsem odvzdušnil brzdy a už mi to brzdí. Ale mam problém s tim motorem. Jo ještě při přidání plynu se poněkud více čudí z motoru.
Díky moc za rady
Turbo,cerpadlo,vstriky ?
JJ byl to jeden vstřik, trubička byla ucpaná a jel jsem na tři válce. Omlouvám se, ale nejsem zrovna odborník na motory :)
Zdravím a přeju hezký den.

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netáhne, cuká a kouří

Příspěvek od Keflek »

paveljansky píše:
Keflek píše: Turbo,cerpadlo,vstriky ?
JJ byl to jeden vstřik, trubička byla ucpaná a jel jsem na tři válce. Omlouvám se, ale nejsem zrovna odborník na motory :)
Zdravím a přeju hezký den.
V pohode,hlavne ze uz jedes...odbornik neni nikdo-ja taky moooockrat nevim a to na to mam skolu :lol: :lol:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Motor netáhne, cuká a kouří

Příspěvek od vwCharlie »

já bych měl taky bodezření na čerpadlo a hlavně vstřiky
Naposledy upravil(a) vwCharlie dne 22.10.2007 19:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
lomikaar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Motor netáhne, cuká a kouří

Příspěvek od lomikaar »

coudi to muz tim ze mas pridano na cerpadle...ja to mam taky tak...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“