pomoc centrál bora

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Haacker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bučovice

pomoc centrál bora

Příspěvek od Haacker »

čaute, nevíte někdo který pár ve dvedřích(myslím barevné označení) je od centrálu? nechci to všechno stříhat a zkoušet. třeba někdo m zkušenost
:? :?

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: pomoc centrál bora

Příspěvek od crossic »

VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc centrál bora

Příspěvek od baciluss »

Neviem ale co chces riesit???
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Haacker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bučovice

Re: pomoc centrál bora

Příspěvek od Haacker »

zapojuju neorigo dálku, všechno mám hotový ale zamykání jsem zkoušel najít přímo uřidiče ve dveřích na madle jak je to tlačítko odemčít zamčít a ta barevná kombinace tam není, a nevím jestli to tam vůbec bude fungovat když to připojím :oops:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: pomoc centrál bora

Příspěvek od crossic »

Projed si i ostatní fotky z té galerie co jsem ti poslal...jsou to záběry z montáže neorigo dálky...a normálně to funguje
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Haacker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bučovice

Re: pomoc centrál bora

Příspěvek od Haacker »

crossic píše:Projed si i ostatní fotky z té galerie co jsem ti poslal...jsou to záběry z montáže neorigo dálky...a normálně to funguje

díval jsem se, přesně takhle to mám zapojený všechno akorát z té krabičky mám jiné barevné označení výstupy na central jsou bílý a bíločerný, jinak to sedí ale tu tvou kombinaci jsem opravdu v to madle nenašel (tam je osm nebo devět drátků do patice na madlo, ale úplně jiný barvy)asi bude pod tím tapecem, mrknu se. díky

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc centrál bora

Příspěvek od baciluss »

Mne po predoslom majitelovi zostali na kablovom zvazku v soferovych dverach aj dva kusky kablov z neorigo dialky. Ked tak zhodim tapec a pozrem kam su pripojene. Som v praci tekze neslubujem ze to bude za hodinu.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Haacker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bučovice

Re: pomoc centrál bora

Příspěvek od Haacker »

baciluss píše:Mne po predoslom majitelovi zostali na kablovom zvazku v soferovych dverach aj dva kusky kablov z neorigo dialky. Ked tak zhodim tapec a pozrem kam su pripojene. Som v praci tekze neslubujem ze to bude za hodinu.

jo to by bylo super, to počká venku je stejně zima, díky :lol:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: pomoc centrál bora

Příspěvek od Tomm »

Tak hlavne, na madlo to nezapojis, protoze tam jdou signaly pro zamceni a odemceni po datovych sbernicich. (Predpokladam ze mas el.okna, aspon vpredu). Takze jedina moznost jak spojit dodelavane DO s komfortsystemem je aby si myslel ze otocis klickem v zamku = pripojis to MEZI ZAMEK A MOTOREK STAHOVACKY (tj.dverni komfortku). Jsou to kabely jak psal Crossic..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Haacker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bučovice

Re: pomoc centrál bora

Příspěvek od Haacker »

tak to bude asi ta chyba, předpokládám že tam v tom případě najdu ty správně barevný vodiče, zítra to zkusím, dneska už je tma, dám vědět :wink:

Uživatelský avatar
Haacker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bučovice

Re: pomoc centrál bora

Příspěvek od Haacker »

děkuji všem, kteří mi radili v tomto tématu, dnes se mi to s Vaší pomocí podařilo vyřešit.

takže díky moc :wink: :wink: :wink:

zase jsem o něco chytřejší :roll:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“