DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuba_Vr6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02

DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od Kuba_Vr6 »

Chci se zeptat na nazory golfa 3 VR6 ale v automatu Verunu jsem mel ale v manualu a beru ted automat ale mam obavy ze se stm autem tak nevyradím....jako s manualem tak e chci zeptat jake stim mate zkusenosti a zdali pak do budoucna to pujde prekopat na manual jde o to ze to j fakt vonavka kuze klimatronik a rok 97 akorad me tam mrzi ten automat:(

Uživatelský avatar
Spazzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 09.10.2007 22:45
Bydliště: Most City
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od Spazzy »

auto je to mazec :) ale ten automat noooo kup ho treba pritelkyni :wink: :D :D
Rychle ale opatrne :D

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od pikachuxxx »

s automatem se vyradis uplne stejne jako s manualem. ma sice jen 4 rychlosti ale mimo spojky ti nic chybet nebude. automat je nejlepsi vec na svete

Uživatelský avatar
rostaVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Silesia

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od rostaVR6 »

pikachuxxx píše:s automatem se vyradis uplne stejne jako s manualem. ma sice jen 4 rychlosti ale mimo spojky ti nic chybet nebude. automat je nejlepsi vec na svete
já mám zase úplně opačnej názor :D

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od KaCzaba »

mel jsem taky jinej nazor,nez jsem si zacinal pricuchavat k automatu....nerikam ze budu vyhledavat auto podle toho ze bude manual nebo automat,ale pokud bude automat,budu to brat jako zpestreni.
dle dotazu na to jaky je to z automatem,jsi asi nikdy jeste automat neprohanel.treba taky zmenis nazor.kolikrat me pri cestach ve spicce po meste to vecny zarazovani a vyrazovani pekne je*e.
pak dej vedet,jaxe jezdi.a davej si pozor na levou nohu,obcas ten zvyk slapat na spojku boli...hlava o volant :mrgreen:
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
k_lada
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od k_lada »

KaCzaba píše:mel jsem taky jinej nazor,nez jsem si zacinal pricuchavat k automatu....nerikam ze budu vyhledavat auto podle toho ze bude manual nebo automat,ale pokud bude automat,budu to brat jako zpestreni.
dle dotazu na to jaky je to z automatem,jsi asi nikdy jeste automat neprohanel.treba taky zmenis nazor.kolikrat me pri cestach ve spicce po meste to vecny zarazovani a vyrazovani pekne je*e.
pak dej vedet,jaxe jezdi.a davej si pozor na levou nohu,obcas ten zvyk slapat na spojku boli...hlava o volant :mrgreen:
Ale aspoň tě to naučí se poutat :D

Taky jsem měl auto s automatem a když si na to po pár kilometrech zvykneš, tak je to v pohodě. Akorát musíš ze začátku zapomenout že máš i levou nohu, nebo si jí přivázat k sedačce :)
Přesně jak se tady píše, když bych si kupoval auto, tak by mi nevadilo jestli má manuál nebo automat. Na ježdění po městě je automat dobrá věc: stojíš si na semaforech, vedle tebe nějakej machr chce s tebou závodit. Ty máš levou ruku vystrčenou z okýnka, pravou položenou na volantu. Když klapne zelená, bez nějakýho stresu jenom přidáš plyn a než ten machírek stihne zařadit rychlost tak už jsi dávno v pr... :twisted: Zvlášť s verunou :D

Uživatelský avatar
Sven
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od Sven »

lol este dojdete nakoniec k zaveru ze automat je rychlejsi ako manual :mrgreen: :mrgreen: konec :roll:

Uživatelský avatar
k_lada
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od k_lada »

Sven píše:lol este dojdete nakoniec k zaveru ze automat je rychlejsi ako manual :mrgreen: :mrgreen: konec :roll:
No třeba podle údajů výrobců u nových aut už to takhle občas je :)
Ale to jsem nemyslel. Myslel jsem to tak že je určitě rychlejší jenom šlápnout na plyn, než šlápnout na spojku, zařadit, pouštět spojku a zároveň přidávat plyn :)

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od JaSk »

No ve zrychlení normální manuály nad normálníma automatama zpravidla vyhrávaj... Neplatí to u abnormálních, jako třeba lamba, porsche atd...
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od Davwe »

jako vubec mi mi nevadilo mit do prahy automat... jezdil jsem s 2.0 8V v sharanu a je to peklo jak to nejede :) ale s verunou to muze bejt ok...

spis by me zajimalo co to dela se spotrebou... a pri mym stesti by se mi urcite za rohem vysypala skrin

vyhoda je, ze automaty nebejvaj zpravidla ta vylitany jako manualy, tzn jestli je to auto 97, tak tipuju ze to bude A1 stav a klidne bych rekl ze to nebude mit najeto ani 100 000 ... kolik to ma najeto? :) rekl bych ze neodjetej bezdotyk v automatu nakope polovine verun v manualu pr**l :D

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od KaCzaba »

skoda .ze je ten autumat v trojce jen 4 kvatl,kdyby se uz delalo neco jako ted treba tiptronic :mrgreen: uz bych nelenil a poohlizel se po tom.fakt me ve meste prestava bavit radit
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
death
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: plzen/karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od death »

KaCzaba píše:skoda .ze je ten autumat v trojce jen 4 kvatl,kdyby se uz delalo neco jako ted treba tiptronic :mrgreen: uz bych nelenil a poohlizel se po tom.fakt me ve meste prestava bavit radit
mno tak jezdi tramvaji.. :twisted:

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ Golf III 2,8 VR6 Automat

Příspěvek od KaCzaba »

twe nam tady zatim nejezdi tramvaje :mrgreen:
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“