kabel CAN/neCAN

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

kabel CAN/neCAN

Příspěvek od Stan »

Chci se zeptat jestli je rozdíl mezi kabelem na diagnostiku na auta s CAN a bez CAN. Mám golfa 98 bez CAN a kabel k němu, ale Brácha si bude kupovat BORU 2001 a chtěl skouknout před koupí.Můžu použít tenhle kabel?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: kabel CAN/neCAN

Příspěvek od Tomm »

Stan píše:Chci se zeptat jestli je rozdíl mezi kabelem na diagnostiku na auta s CAN a bez CAN. Mám golfa 98 bez CAN a kabel k němu, ale Brácha si bude kupovat BORU 2001 a chtěl skouknout před koupí.Můžu použít tenhle kabel?
Musis rozlisovat KDE ten CAN je :arrow: Bora 2001 ho ma jen v Budikach (a dalsi palubni elektronice), ale ne na diagnostiku, takze tvuj kabel muzes v klidu pouzit.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Re: kabel CAN/neCAN

Příspěvek od Stan »

Tomm píše:
Stan píše:Chci se zeptat jestli je rozdíl mezi kabelem na diagnostiku na auta s CAN a bez CAN. Mám golfa 98 bez CAN a kabel k němu, ale Brácha si bude kupovat BORU 2001 a chtěl skouknout před koupí.Můžu použít tenhle kabel?
Musis rozlisovat KDE ten CAN je :arrow: Bora 2001 ho ma jen v Budikach (a dalsi palubni elektronice), ale ne na diagnostiku, takze tvuj kabel muzes v klidu pouzit.

OK díky...na co bych ho tedy raději neměl používat a co by se mohlo stát ?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: kabel CAN/neCAN

Příspěvek od Tomm »

Stan píše:
Tomm píše: Musis rozlisovat KDE ten CAN je :arrow: Bora 2001 ho ma jen v Budikach (a dalsi palubni elektronice), ale ne na diagnostiku, takze tvuj kabel muzes v klidu pouzit.

OK díky...na co bych ho tedy raději neměl používat a co by se mohlo stát ?
Ne, to jsi spatne pochopil. Pouzit ho muzes na cokoliv (jen ne pro auta co maji CAN sbernici pro diagnostiku = G5, OctII atd.)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Re: kabel CAN/neCAN

Příspěvek od Stan »

Tomm píše:
Stan píše:
OK díky...na co bych ho tedy raději neměl používat a co by se mohlo stát ?
Ne, to jsi spatne pochopil. Pouzit ho muzes na cokoliv (jen ne pro auta co maji CAN sbernici pro diagnostiku = G5, OctII atd.)

Ok díky moc.....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“