MAXIDOT - NEZOBRAZUJE - opraveno !!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
ltc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KL, LN, PH

MAXIDOT - NEZOBRAZUJE - opraveno !!!

Příspěvek od ltc »

Prosím pomoc. Přestal mi ukazovat Maxidot hodnoty. Pouze svítí červeně, ale nic nezobrazí. Asi před měsícem, když se mi to stalo, tak jsem vypnul klíček, znovu zapnul a OK. Neukazuje už druhý den, zkoušel jsem kontakty všude možně a nic. Jinak všechno ostatní funguje. Jedná se o GIV TDI, 74kw, 2002. Pokud s tím má někdo zkušenost a ví jak to opravit, tak budu vděčnej, měnit budíky zatím nehodlám.
Naposledy upravil(a) ltc dne 23.11.2007 17:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tazi
Profík
Profík
Příspěvky: 1075
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXIDOT - NEZOBRAZUJE

Příspěvek od tazi »

Zkusenost nemam ale jeste bych znova omrkl jesli neni spatny kontakt, ted kdyz je zima tomu mohla pomoct.
Stěrače BOSCH AEROTWIN - Sportovní filtry KN - Brzdové kotouče za nejlepší ceny
http://www.tuningstyle.cz E-shop s tuningovými díly a autodoplňky
TUNING a NÁHRADNÍ DÍLY na všechny vozy

ltc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KL, LN, PH

Re: MAXIDOT - NEZOBRAZUJE

Příspěvek od ltc »

Já už nevím, kam bych šáhnul, budíky jsem nevyndaval, ale spodek přístrojovky jsem měl sundaný a zkoušel jsem všechny dostupné konektory. Nemám pořádné schema el. zapojení a nevím přesně kudy vedou kabely - předpokládám, že vedou od PC na budíky. Jinak, ale dík.

ltc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KL, LN, PH

Re: MAXIDOT - NEZOBRAZUJE

Příspěvek od ltc »

Ještě bych potřeboval radu - když vyndám budíky (odpojím konektory), tak budu muset na VAG???, nebo se nic neděle???

ltc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KL, LN, PH

Re: MAXIDOT - NEZOBRAZUJE - opraveno !!!

Příspěvek od ltc »

Tak Maxidot již ukazuje. Oparava spočívala v tom, že jsem vymontoval budíky, odpojil konektory, znovu je zapojil namontoval budíky a bylo to. Vynulovala se paměť 1 i 2, hodiny a to bylo vše. Ani sta tachometru (denní) se nevynuloval. Ještě jednou všem co měli snahu pomoct vřelé dík.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“