spolujazdcove spatne zrkadlo

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od ivco85 »

cawte ..surne by som potreboval popis alebo schemu ako rozobrat spolujazdcove spatne..bo by som to nechcel zlomit..ja viem ze sa to tu uz niekde riesilo..ale ani zaboha to nemozem najst...alebo hodte aspon link kde to bolo..diky moc..

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od Dr.Diesel »

ivco85 píše:cawte ..surne by som potreboval popis alebo schemu ako rozobrat spolujazdcove spatne..bo by som to nechcel zlomit..ja viem ze sa to tu uz niekde riesilo..ale ani zaboha to nemozem najst...alebo hodte aspon link kde to bolo..diky moc..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=417489#p417489
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
JanoXXL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od JanoXXL »

Co mas za problem ked ho chces rozobrat?

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od ivco85 »

ten plast zo spodnej casti nesedi neako dobre...tak to chcem narovnat...len mi tam vadi ta lakovana cast..

Uživatelský avatar
martintdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od martintdi »

At nezakládám zbytečně nové téma. Chci se zeptat jestli má nějaký IV golf pamět v zrcádku. Myslím tim toto : člověk si nastaví spolujezdcové zrcádko při parkováni a uloží si to do paměti a při zařazení zpátečky se mu zrcadko samo nastaví.Má to například Superb.... Má stím někdo nějakou zkušenost? Myslím si že by k tomu mohla být nějaká malá krabička nebo to bude řídit komfortka?
Škoda 130 TDi 81KW
VW Golf IV TDi PD Variant 85KW

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od Tomm »

martintdi píše:At nezakládám zbytečně nové téma. Chci se zeptat jestli má nějaký IV golf pamět v zrcádku. Myslím tim toto : člověk si nastaví spolujezdcové zrcádko při parkováni a uloží si to do paměti a při zařazení zpátečky se mu zrcadko samo nastaví.Má to například Superb.... Má stím někdo nějakou zkušenost? Myslím si že by k tomu mohla být nějaká malá krabička nebo to bude řídit komfortka?
Ma, ale je to rarita. Ma to treba Kombajnista na Bore.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
martintdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od martintdi »

Tomm píše:
martintdi píše:At nezakládám zbytečně nové téma. Chci se zeptat jestli má nějaký IV golf pamět v zrcádku. Myslím tim toto : člověk si nastaví spolujezdcové zrcádko při parkováni a uloží si to do paměti a při zařazení zpátečky se mu zrcadko samo nastaví.Má to například Superb.... Má stím někdo nějakou zkušenost? Myslím si že by k tomu mohla být nějaká malá krabička nebo to bude řídit komfortka?
Ma, ale je to rarita. Ma to treba Kombajnista na Bore.
jujda tak to čučím 8O a nevíš co je k tomu třeba? dá se to někde dokoupit? určitě to bude malá krabička která si tu polohu uloží do paměti.
Škoda 130 TDi 81KW
VW Golf IV TDi PD Variant 85KW

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od Dr.Diesel »

martintdi píše:
Tomm píše: Ma, ale je to rarita. Ma to treba Kombajnista na Bore.
jujda tak to čučím 8O a nevíš co je k tomu třeba? dá se to někde dokoupit? určitě to bude malá krabička která si tu polohu uloží do paměti.
fotrik to ma na passosi. kdyz mas serizovani nastaveny na pravy zrcatko a das zpatecku seridi se druha poloha, po vyrazeni zpatky. bral bych to taky.
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od suchyra »

taky nechci zakládat nový téma, ale nechal jsem lakovat zrcátko, a odpojili mi ty dva drátky na vyhřívání, bílý a hnědý, jsem na tohle lama, neví někdo kam který píchnout do konektoru sklíčka? díky za případné info :wink:
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od Tomm »

BlackRacer píše:taky nechci zakládat nový téma, ale nechal jsem lakovat zrcátko, a odpojili mi ty dva drátky na vyhřívání, bílý a hnědý, jsem na tohle lama, neví někdo kam který píchnout do konektoru sklíčka? díky za případné info :wink:
Jelikoz je to okruh, tak je to fakt jedno :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od suchyra »

aha, říkám, na tohle sem lama, radši se zeptám :D thanks
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
drivwer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 29.09.2007 06:58
Bydliště: Námestovo

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od drivwer »

Dnes som s tym robil a najprv som si to poznacil :D , takze hnedy von a biely dnu, tak ako su na obr.
BORA Variant TDI Highline

Uživatelský avatar
kubicek106
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 25.09.2007 10:58
Bydliště: vesnice u Jablonce nad Nisou

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od kubicek106 »

Nefunguje mi pohyb nahoru a dolu na elektrickém zrcátku. To se dá taky rozebrat, nějak opravit?
Prosím HELP :)

Uživatelský avatar
Kombajnista
Pilot
Pilot
Příspěvky: 850
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov

Re: spolujazdcove spatne zrkadlo

Příspěvek od Kombajnista »

martintdi píše:At nezakládám zbytečně nové téma. Chci se zeptat jestli má nějaký IV golf pamět v zrcádku. Myslím tim toto : člověk si nastaví spolujezdcové zrcádko při parkováni a uloží si to do paměti a při zařazení zpátečky se mu zrcadko samo nastaví.Má to například Superb.... Má stím někdo nějakou zkušenost? Myslím si že by k tomu mohla být nějaká malá krabička nebo to bude řídit komfortka?
jj. já to mám.. :wink: ale asi Tě zklamu draku..z fabriky to bylo k mání jenom pro el. sedačky s pamětí..nějak detailně sem to nezkoumal,ale bude to mít určo svojí komfortku..navíc se umí otočením kolečka sklopit úplně obě zrcátka-taky dobrá finta..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“