centrální zamykání pátých dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Huul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 01.01.2008 13:24
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od Huul »

Dobrý den. Budu kupovat GIV kombi s centrálem 4 dveří.Je to dodělávaný není origo.Chtěl bych se zeptat zda půjde nějak dodělat central na 5 dveře nebo budu muset koupit celou sadu 5 dveří??Jde mi o to aby při otevření centrálem byli odemřené všechny dveře a já když budu chtít něco z kufru tak nemusel chcípat motor a vyndavat klíčky.... Pokud se to tu někde řešilo tak se omlouvám o duplikát.Ale hledal jsem celý den a nenašel.Díky všem

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od MaF »

Huul píše:Dobrý den. Budu kupovat GIV kombi s centrálem 4 dveří.Je to dodělávaný není origo.Chtěl bych se zeptat zda půjde nějak dodělat central na 5 dveře nebo budu muset koupit celou sadu 5 dveří??Jde mi o to aby při otevření centrálem byli odemřené všechny dveře a já když budu chtít něco z kufru tak nemusel chcípat motor a vyndavat klíčky.... Pokud se to tu někde řešilo tak se omlouvám o duplikát.Ale hledal jsem celý den a nenašel.Díky všem
nejakej bastl ne?

pokud vim tak vsechny GIV maji central na vsech 5 dveri aspon na obyc klicek... ty 5 vrata maji asi spatnej vodic v tom husim krku kdyz otevres ty vrata nahore v rohu - je to ten pravy tusim... v levym vede odstrikovac? muzes kouknout tam... stahnout tu gumu podivat se jestli mas zlamane draty je to jasne :wink:

potom klickem dat zamek vrat do polohy svisle a hotovo... vrata se budou otevirat i zavirat s centralem ostatnich dveri...
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od Tomm »

MaF píše:
Huul píše:Dobrý den. Budu kupovat GIV kombi s centrálem 4 dveří.Je to dodělávaný není origo.Chtěl bych se zeptat zda půjde nějak dodělat central na 5 dveře nebo budu muset koupit celou sadu 5 dveří??Jde mi o to aby při otevření centrálem byli odemřené všechny dveře a já když budu chtít něco z kufru tak nemusel chcípat motor a vyndavat klíčky.... Pokud se to tu někde řešilo tak se omlouvám o duplikát.Ale hledal jsem celý den a nenašel.Díky všem
nejakej bastl ne?

pokud vim tak vsechny GIV maji central na vsech 5 dveri aspon na obyc klicek... ty 5 vrata maji asi spatnej vodic v tom husim krku kdyz otevres ty vrata nahore v rohu - je to ten pravy tusim... v levym vede odstrikovac? muzes kouknout tam... stahnout tu gumu podivat se jestli mas zlamane draty je to jasne :wink:

potom klickem dat zamek vrat do polohy svisle a hotovo... vrata se budou otevirat i zavirat s centralem ostatnich dveri...
Opravdu se delal GIV "social edition" bez centralu, ale je jich strasne malo. Jestli mi neveris mrkni do etky na zamky, najdes tam jeden za cca 1500, tj. bez centralu.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Huul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 01.01.2008 13:24
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od Huul »

No ještě ho nemám doma.To jsem se dočetl tady někde na foru že existují i bez ccentrálu. No optám se majitele.Ale šlo by to tam nějak dodělat nebo bych musel vyměnit celej centrál??

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od GolfinoIV »

Huul píše:No ještě ho nemám doma.To jsem se dočetl tady někde na foru že existují i bez ccentrálu. No optám se majitele.Ale šlo by to tam nějak dodělat nebo bych musel vyměnit celej centrál??
existuju u nas to bol napriklad VW GolfIV Slovakia
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od molczik »

Tomm píše:
MaF píše:nejakej bastl ne?

pokud vim tak vsechny GIV maji central na vsech 5 dveri aspon na obyc klicek... ty 5 vrata maji asi spatnej vodic v tom husim krku kdyz otevres ty vrata nahore v rohu - je to ten pravy tusim... v levym vede odstrikovac? muzes kouknout tam... stahnout tu gumu podivat se jestli mas zlamane draty je to jasne :wink:

potom klickem dat zamek vrat do polohy svisle a hotovo... vrata se budou otevirat i zavirat s centralem ostatnich dveri...
Opravdu se delal GIV "social edition" bez centralu, ale je jich strasne malo. Jestli mi neveris mrkni do etky na zamky, najdes tam jeden za cca 1500, tj. bez centralu.
Tchán má tu největší "social edition" kterou jsem kdy viděl, ale centrál, 2 airbagy a ABS to má. Taky jsem si do ted myslel že centrál měly všechny Golfy IV...ale nevim.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Huul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 01.01.2008 13:24
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od Huul »

já tam mám 4Airbagy a taky abs.
Ale centrál mi bylo řečeno že je dodělávaný a okna a zrcátka jsou mechanická

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od GolfinoIV »

Huul píše:já tam mám 4Airbagy a taky abs.
Ale centrál mi bylo řečeno že je dodělávaný a okna a zrcátka jsou mechanická
chlapy to by som neriesil videl som uz aj asociala s kozou a bolo to z fabriky.

Tak pokial je to nejaky central uni tak budes potrebovat bud 2 vodicovy motor ak nechces ovladat tym zamkom vsetky dvere a ak ano na 5 vodicovy.

Obrázek
Obrázek
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Huul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 01.01.2008 13:24
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od Huul »

V tomto případě by mi stačil dvouvodič.Takže bych musel najít co tam dali a podle toho koupit.Někde na internetu jsem vyděl že dělají jak univerzální tak přímo pro typ auta.(jako náhrada univerzálu)

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od GolfinoIV »

Huul píše:V tomto případě by mi stačil dvouvodič.Takže bych musel najít co tam dali a podle toho koupit.Někde na internetu jsem vyděl že dělají jak univerzální tak přímo pro typ auta.(jako náhrada univerzálu)
motor nemusi byt rovnakej znacky.
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Huul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 01.01.2008 13:24
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od Huul »

Takže by mi stačilo tohle..... http://www.stualarm.cz/produkt/se504-2- ... -spoj-mat/
(nebo něco lepšího??)To bych přidělal do zadních dveří a připojil dráty třeba na motor zadních dveří??nebo by se to muselo připojit do nějaké centrální škatulky??

Uživatelský avatar
brutus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: centrální zamykání pátých dveří

Příspěvek od brutus »

ja som to nemal, tiež som to dorábal, len sa ešte pozri, aký máš typ zámku piatych dverí ...
ja som mal bez toho tiahla na centrál, takže som musel zohnať zámok s tiahlom a motorček som zohnal na inzerát,
tie dva káble od motorčeka napojíš priamo na komfortku ...

a je to ... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“