Demontáž zadního skla ...

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
trickyrider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od trickyrider »

Zdravím... řeším takový problém že mám orezlé páté dveře a chtěl bych je nechat opískovat . Jenže co se sklem ? dalo by se udělat toto : jelikož je lepené tak ho nějakým způsoben odlepit (odříznout) a potom přilepit zpátky ? že bych nemusel kupovat nové ...

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od KaCzaba »

to je bezny postup,ze se da okno opatrne odriznout,aby neprasklo,a pak zase znovu prilepit.na to koupis v kazdem lepsim shopu s ND lepidlo.dela se mto treba jen ostrou spachtli a nebo na to existuji takove struny...
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od Stug »

Já jsem o tom zjišťoval info a i několik mechaniků mi řeklo že to sklo může prasknout, nikdo ti nezaručí že ne. Mám vzadu na skle fólii a origo stříšku a nechával jsem lakovat dveře nový a nejraději bych ty skla prohodil, abych nemusel dávat fólii znova a se stříškou se rozloučit. Jenže to sklo může prdnout, tak to dělat nebudu a ta lepící sada taky neni zadarmo.

Ale to bylo trošku ot, nicméně to sklo podle toho co jsem slyšel prasknout může.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od KaCzaba »

hp2 píše:Já jsem o tom zjišťoval info a i několik mechaniků mi řeklo že to sklo může prasknout, nikdo ti nezaručí že ne. Mám vzadu na skle fólii a origo stříšku a nechával jsem lakovat dveře nový a nejraději bych ty skla prohodil, abych nemusel dávat fólii znova a se stříškou se rozloučit. Jenže to sklo může prdnout, tak to dělat nebudu a ta lepící sada taky neni zadarmo.

Ale to bylo trošku ot, nicméně to sklo podle toho co jsem slyšel prasknout může.

tys nechaval strikat vrata a resis folii?vzdyt ta stoji prd a nalepena je za chvili,kor kdyz mas vrata sundany.a strisku si nalep tim lepidlem na okna.nebude akorat prosroubovana,jelikoz nemas na tvem skle na nastrikanych vratech diry.jinak samosebou ze to muze rupnout,je to sklo.proto ti to kazdy mechanik rika,jelikoz se ti s tom nebude sr*t za par kacek,jelikoz je tam riziko prasknuti skla a pak by byly dohady kdo to sklo zaplati.takze proto vsichni davaji od toho ruce pryc,asi tak.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od Stug »

to Kaczaba: No vždyť máš pravdu, já se s tebou nehádám :o
Akorát nevěřim tomu, že stříška přilepená lepidlem nebo něčim podobnym bude opravdu držet.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
death
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: plzen/karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od death »

hp2 píše:to Kaczaba: No vždyť máš pravdu, já se s tebou nehádám :o
Akorát nevěřim tomu, že stříška přilepená lepidlem nebo něčim podobnym bude opravdu držet.
heh ted si me docela rozesmal :mrgreen: lepidlo, ktery drzi nekolikakilovy sklo neudrzi plastovou strisku, ktera ma par gramu?
Powered by V8 quattro

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od KaCzaba »

bude.lepise origo i vetsi kridla nez je striska na G3.coz oproti nim neni zadna aerodynamicka brzda
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od Stug »

death píše:
hp2 píše:to Kaczaba: No vždyť máš pravdu, já se s tebou nehádám :o
Akorát nevěřim tomu, že stříška přilepená lepidlem nebo něčim podobnym bude opravdu držet.
heh ted si me docela rozesmal :mrgreen: lepidlo, ktery drzi nekolikakilovy sklo neudrzi plastovou strisku, ktera ma par gramu?
Když jsem tě rozesmál, tak mi prosimtě pověz, kde jsi vzal že v souvislosti se stříškou mluvim o lepidle, kterým se lepí sklo na auto? :wink: :roll:
Naposledy upravil(a) Stug dne 30.01.2008 18:59, celkem upraveno 1 x.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od phobos »

Tusim ze origo striska je sroubovana na sklo.

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od yurik »

heh sak tu striesku prilepis tym ciernym lepidlom a prezije aj teba :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od KaCzaba »

phobos píše:Tusim ze origo striska je sroubovana na sklo.

ano origo je na trech sroubkach krz sklo a plus jeste ja tam mam taky nejaky lepidlo...ale bude drzet i jen na lepidle na okno..
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od Stug »

KaCzaba píše:
phobos píše:Tusim ze origo striska je sroubovana na sklo.

ano origo je na trech sroubkach krz sklo a plus jeste ja tam mam taky nejaky lepidlo...ale bude drzet i jen na lepidle na okno..
Myslíš že by držela i na silikonu?
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od KaCzaba »

to bych radeji neriskoval,radsi nalepit lepidlem na okna
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
georges
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 31.10.2007 18:52
Bydliště: někde na JaMajce (okolo Brna)
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od georges »

rozhodně vyříznout a pokud nejsi dement tak si ho ani nezničíš...pokud ho teda nebudeš chtít přilepit něčím jiným než lepidlem na okna...že :roll:
vemto s rychléma pruhama a požíračem kovu

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž zadního skla ...

Příspěvek od hodys »

okno vyřízneš, ale jestli nemáš vyřezávačku a nedělal jsi to nikdy a nemáš pevné nervy tak stoprocentně zničíš ten praporek co je na tom skle a je jakoby mezi oknem a kastlí.. ten zachránit je opravdu makačka.. a pokud jsi to nelepil tak s tím taky opatrně. potřebuješ k tomu ještě promer a pořádnej odmaštovač. a to křidílko je lakované nebo gumové?? pokud bude lakované a dáš to na primer a lepidlo tak už ho nikdo neoddělá :D
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“