Program pro diagnostiku...

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
Rachmaninov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.02.2008 10:41

Program pro diagnostiku...

Příspěvek od Rachmaninov »

Lidi zdravím, potřeboval bych někoho, kdo se krapet víc vyzná v problematice diagnostiky... Jsem na VŠ a dělám jako bakalářku program pro diagnostiku, a tak bych potřeboval pár rad od ostřílených borců. Napište mi na sebe maila nebo skype nick a já se ozvu. Dikec :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spokojený USER VW PASSATa B5 TDi 8)

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Program pro diagnostiku...

Příspěvek od ivco85 »

kaamo..tak to si si teda nevybral lahku temu...pretoze ak chces aby ten soft naozaj komunikoval s neakym autom( napr. VW- group) potrebujes sa dostat na jeho rozhranie ako ma napr. VAG...
neviem v com to chces programovat....ale kazdopadne si to vyzaduje zamerat sa na konkretny typ auta...a presne si nastudovat jeho komunikacne rozhranie..tym by som zacal urcite na zaciatku...
a dalsi problem ktory nastane..ak chces aby to bolo funkcne...teda malo neaky realny zmysel potrebujes do toho programu natiahnut celu databazu zdrojovych kodov, ktore automobil hlasi riadiacej jednotke a ta si ich nasledne zapisuje do pamati...

to je len moj hruby odhad...pretoze toto cele zalezi od toho akym smerom sa chces vlastne zamerat..a na aky typ automobilu....pretoze myslim ze existuju univeralne komunikacne softwary..myslim ze ich robi napr. firma BOSCH..ale neviem ci je toto na bakalarsku pracu...:))

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“