Prepínanie do nudzoveho režimu

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
eduard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 16.01.2008 13:35
Bydliště: TO,LV

Prepínanie do nudzoveho režimu

Příspěvek od eduard »

Čaute golfaci. Mám jednu otázku. Mám VW Golf 4 Variant 1,9 TDI PD 85 KW , 2001, Tiptronic.
Mám problém, pri teplote motora okolo 60 st.Celz. pri prudkom pridaní plynu (predbiehanie.....) sa motor prepne do núdzoveho režimu. Keď motor vypnem a znovu naštartujem už ide super. , aj keď je motor zohriaty tak ide normalne.

Díky za rady.


Takže na VAG-com 17965 - regulace plniciho tlaku - mez prekročená p1557- 35-10- sporadická, Magnetický ventil omezení plníciho tlaku N75 zablokovaný nebo vadný.

Prosím radu ako zistím či funguje, a ktorý ventil to je a kde je ho možnosť zohnať

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Prepínanie do nudzoveho režimu

Příspěvek od Tomm »

eduard píše:Čaute golfaci. Mám jednu otázku. Mám VW Golf 4 Variant 1,9 TDI PD 85 KW , 2001, Tiptronic.
Mám problém, pri teplote motora okolo 60 st.Celz. pri prudkom pridaní plynu (predbiehanie.....) sa motor prepne do núdzoveho režimu. Keď motor vypnem a znovu naštartujem už ide super. , aj keď je motor zohriaty tak ide normalne.

Díky za rady.


Takže na VAG-com 17965 - regulace plniciho tlaku - mez prekročená p1557- 35-10- sporadická, Magnetický ventil omezení plníciho tlaku N75 zablokovaný nebo vadný.

Prosím radu ako zistím či funguje, a ktorý ventil to je a kde je ho možnosť zohnať
Vyzkousej jiny z podobneho auta se stejnym motorem (Octavia, Leon, Toledo apod.).
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
vinky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Prepínanie do nudzoveho režimu

Příspěvek od vinky »

ja mam presne take iste auto. Ak maš čas bol by som rad keby si mi napisal. trochu by sme pokecali. A ta zavada pravde, treba ist postupne a odstraňovať a hladať. Može to byť doza na turbe, zlý elektromagnetický vntil, ale aj priseknuté turbo.

Uživatelský avatar
vinky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Prepínanie do nudzoveho režimu

Příspěvek od vinky »

ak si z trenčianskeho kraja pridi opravíme. už som robil x týchto porúch

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“