vrzanie stredoveho panelu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
peter236
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

vrzanie stredoveho panelu

Příspěvek od peter236 »

prosim poradte mi co mam urobit uz som z toho zufaly ako mi stale vrzga a praska stredovy panel okolo radicky

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: vrzanie stredoveho panelu

Příspěvek od Tomm »

peter236 píše:prosim poradte mi co mam urobit uz som z toho zufaly ako mi stale vrzga a praska stredovy panel okolo radicky
Zalezi kde presne, ale urcite bych ho zkusil vyndat a podlepit nejakou mekkou paskou jednak vzadu kde doseda na dalsi panel a pak vpredu kde jsou ty 2 zobacky tak je taky obalit.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vrzanie stredoveho panelu

Příspěvek od Toxyz »

u mě šíleně vrzala (a to jen někdy...záleželo na teplotě atd.) kde nasedá středovej tunel na palubku, jakoby na stranách popelníku (origo je tam nalepená taková filcová páska která byla strhnutá, takže jsem nalepil jinou vše dotáhl a pohoda a když to budeš mít venku "odizoluj" takhle i popelník :wink:


BTW: poznáš to tak že když se opřeš za jízdy rukou do popelníku směrem k zemi, mělo by to přestat
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

kouby
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 07.03.2008 17:23

Re: vrzanie stredoveho panelu

Příspěvek od kouby »

Ahoj jsem tu novej ale s tímhle problémem jsem se také potýkal,můj otec dělá mechanika pro Kia a tak má k lec čemu přístup.Vrzání přístrojovky jsem vyřešil radykálně,celou jsem ji rozebral a otec přinesl něco jako plastelínu která trochu lepí.Tou plastelínou jsem všechny prostory okolo šroubků polepil a od té doby mám pokoj.Ta plastelína je fakt super protože když ji chcete odtrhnout jde to velmi lehce a na přístrojovce neudělá žádnej flek a to i po zahřátí sám jsem to zkoušel akorád je dosti drahá 500g 1000kč.

Uživatelský avatar
vasekkk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: vrzanie stredoveho panelu

Příspěvek od vasekkk »

Já měl ten samý problém, minulý víkend jsem to rozdělal - plast kolem řadičky a popelník. Ten jsem rozdělal úplně na součástky, vyčistil, dal dohromady, spasoval plast. Je potřeba si s tím trošku vyhrát a dotáhnout šroubky. A teď mám klid, doslova. :mrgreen:
Akorát je problém v tom, že jsou slyšet jiné zvuky, resp. se na ně člověk zaměří když tohle nevrže... :D

Uživatelský avatar
peter236
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: vrzanie stredoveho panelu

Příspěvek od peter236 »

uz som to vyriesil, proste som medzi ten panel a palubnu dosku strcil ciernu gumu, ktoru vobec nieje vidiet a vrzanie prestalo.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“