Sportovní podvozek - stavitelný, pevný Golf/Bora

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od Pitrx »

zachy píše:ja sem mel podvozek od FK a mel sem hrozny problemy s tou výskou. casto sem skrtal a jednou sem zustal viset na tom tramvajovym obrubniku kdyz sem objizdel zmrda se skodovkou kterymu to prestalo jet. ale mel sem 16" kola takze s vetsimi koly by tenhle problem mohl mit mensi nasledky.

no ale jak rikas.....KDO MĚ SVEZE NA H&R -35 ???
napiš Pepkovi (PepekCZ) ten má RH -35 :wink:
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
PepekCZ
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha to je raj..
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od PepekCZ »

zachy píše: ja sem mel podvozek od FK a mel sem hrozny problemy s tou výskou. casto sem skrtal a jednou sem zustal viset na tom tramvajovym obrubniku kdyz sem objizdel zmrda se skodovkou kterymu to prestalo jet. ale mel sem 16" kola takze s vetsimi koly by tenhle problem mohl mit mensi nasledky.

no ale jak rikas.....KDO MĚ SVEZE NA H&R -35 ???

klidne te povozim to neni problem ;) otazka jen je jestli na zimakach nebo na 18"kach :mrgreen:

Uživatelský avatar
zachy
Profík
Profík
Příspěvky: 959
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rudá záře nad....
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od zachy »

PepekCZ píše: klidne te povozim to neni problem ;) otazka jen je jestli na zimakach nebo na 18"kach :mrgreen:
18" :wink:
Right foot fanatic

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od vtuni »

jsou už nějaký poznatky ohledně toho novýho HaR štelováku .... :?:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od zviratko »

vtuni píše:jsou už nějaký poznatky ohledně toho novýho HaR štelováku .... :?:
No přivezl jsem už tři , ale já ho zatím namontovaný ještě nemám jelikož je auto v lakovně a bude možná na konci týdne hotový , tak že v tom dalším týdnu bych něco měl vědet :-)
Jinak si odsud bral ještě Rybář na Corro , ale taky ho tam ještě nemá , tak že musíš vydržet :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od MaF »

to HRko jsi prodaval i PepuJosefovi ne Zvire? On sice ted prodava auto a de do Mazdy (japonec :p ) ale nestezoval si...
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od zviratko »

MaF píše:to HRko jsi prodaval i PepuJosefovi ne Zvire? On sice ted prodava auto a de do Mazdy (japonec :p ) ale nestezoval si...

Ano on ho měl taky a mám za to že to prodává zvlášt , Japonce už má dávno :mrgreen: :mrgreen:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od Kempes »

Myslíte, že narvu 245/40/18 dopředu na GIV? Když budu mít snížení 60/60? :D

Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od Kempes »

Znáte někdo tuhle značku? Nějaké reference?
Přílohy
APEX13.JPG

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od Pitrx »

Kempes píše:Myslíte, že narvu 245/40/18 dopředu na GIV? Když budu mít snížení 60/60? :D
asi narveš ale bude to škrtat jak o život :lol: :lol:
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
pepajosef
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od pepajosef »

zviratko píše:
deckard píše:No tak já se také přidám k tomuto,tak trochu staršímu tématu.Dneska jsem přijel ze servisu,bo mi tloukl někde nějakej ksindl ve předu na podvozku.Nakonec to bylo to,co jsem tušil..silentbloky stabilizátoru.Výměna v pohodě,cena taky,ale zjistilo se,že přední pravý tlumič je bohužel načatej.Vím o tom,že jsem v poslední době vzal několkrát nějakou díru na silnice.U nás se teď bohužel vše předělává a silnice jsou jako tankodrom a občas to prostě nevychytám.Nicméně k tomu podvozku.Mám Koni tlumiče s pružinama Vogtland a můžu osobně říct,že to byla paráda.Mám na to i certifikát,protože to bylo vše děláno v Německu.Bohužel nevím jak s tím předšlý majitel zacházel a kdy je vlastně ty tlumiče instaloval,takže teď nastal asi ten čas na přemýšlení o novém podvozku pro mé GTI.Mimochodem,Vogtland je jedna z lepších,známých a prověřených značek v Německu.O tlumičích Koni snad ani nebudu mluvit.Jinak co jsem tak koukal na německých stránkách na auta(G4),tak většina má KW varianta 2,což je štelák,jak tuhostně,tak výškově,ale je to taky pěkně drahý.HR bych nebral,je dost tvrdej.Asi bych bral ten Weitec,nebo Bilstein...No uvidím,kolik bude peněz...ach jo... :roll:
Asi taky záleží o kolik to budeš chtít snižovat. Jestli jen decentně 35/35 , tak H&R dělá verzi komfort a ta určitě není tvrdá.
No prave tenhle podvozek mam tedka k prodeji..skoro novej..zbyl mi po prodeji meho autika..cena dohodou..najeto cca 5tkm

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od sphinxx »

Kempes píše:Myslíte, že narvu 245/40/18 dopředu na GIV? Když budu mít snížení 60/60? :D
Kdybych si měl tipnout, tak ne. Dozadu v pohodě, tam je místa.. Ale ve předu.. myslím, že nikdo nemá víc než 225/40.
:zzz:

Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od Kempes »

Vzadu už jsem 245 měl, ale s předkem to taky nevidím moc rálně, i když to není zas o tak moc víc :D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od vtuni »

sphinxx píše:
Kempes píše:Myslíte, že narvu 245/40/18 dopředu na GIV? Když budu mít snížení 60/60? :D
Kdybych si měl tipnout, tak ne. Dozadu v pohodě, tam je místa.. Ale ve předu.. myslím, že nikdo nemá víc než 225/40.
no ono to tam dostaneš ale budeš muset dát tak 3cm podložky a vytáhnout blatníky :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od Kempes »

vtuni píše:
sphinxx píše: Kdybych si měl tipnout, tak ne. Dozadu v pohodě, tam je místa.. Ale ve předu.. myslím, že nikdo nemá víc než 225/40.
no ono to tam dostaneš ale budeš muset dát tak 3cm podložky a vytáhnout blatníky :mrgreen:
To jsem potřeboval vědět :D :D :D

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“