Přední kotouče 280mm na AKL ???

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Přední kotouče 280mm na AKL ???

Příspěvek od H8me »

Ahoj kluci! Mám 74kW (AKL) golfika z roku 98 - chtěl jsem se zeptat, zda půjdou dopředu 280mm kotouče, aniž bych musel něco měnit (krom těch kotoučů :P) Potřeboval bych to vědět 100% ... díky za reakce. Dočetl jsem se něco s těhlicema jinýma. BTW: téma jsem hledal, ale moje otázka je více specifická, tak se nezlobte :P
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Přední kotouče 280mm na AKL ???

Příspěvek od Tomm »

H8me píše:Ahoj kluci! Mám 74kW (AKL) golfika z roku 98 - chtěl jsem se zeptat, zda půjdou dopředu 280mm kotouče, aniž bych musel něco měnit (krom těch kotoučů :P) Potřeboval bych to vědět 100% ... díky za reakce. Dočetl jsem se něco s těhlicema jinýma. BTW: téma jsem hledal, ale moje otázka je více specifická, tak se nezlobte :P
Ne, nepujdou. Trmen je stejnej (FS-III), ale protoze je kotouc vetsi tak se musi vymenit drzak trmene...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Petr98
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Řepiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední kotouče 280mm na AKL ???

Příspěvek od Petr98 »

Tomm píše:Ne, nepujdou. Trmen je stejnej (FS-III), ale protoze je kotouc vetsi tak se musi vymenit drzak trmene...
Držák třmene?? Jak, když je to celé vcelku?? Dyť tam je třmen společně s těhlicí napevno. Není šroubovací jako u FN-3, 2-FN
VW GOLFAJN

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední kotouče 280mm na AKL ???

Příspěvek od H8me »

no asi proto to nepujde :( .... kdyz bych to chtel, tak bych to musel nejak prekopat .. a to kvuli par mm delat nebudu :-/
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Přední kotouče 280mm na AKL ???

Příspěvek od Tomm »

Petr98 píše:
Tomm píše:Ne, nepujdou. Trmen je stejnej (FS-III), ale protoze je kotouc vetsi tak se musi vymenit drzak trmene...
Držák třmene?? Jak, když je to celé vcelku?? Dyť tam je třmen společně s těhlicí napevno. Není šroubovací jako u FN-3, 2-FN
Trmen je prisroubovany na tehlici, jak bys jinak mohl vymenit kotouc nebo desky? :-)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Přední kotouče 280mm na AKL ???

Příspěvek od DworiBak »

Tomm píše: Trmen je prisroubovany na tehlici, jak bys jinak mohl vymenit kotouc nebo desky? :-)
To jo ale jsou tam vodítka(co je zároven držák třmenu) po kterých se pohibujou desky a kvůli tomu nedáš větší kotouč

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“