Dunlop Sport Maxx

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Dunlop Sport Maxx

Příspěvek od xerxes »

Zdar Klubáci Chystám Se Kupovat Pneu Dunlop Sport Maxx 235/40/18 jaké jsou vaše Zkušenosti?a nebo raději Koupit jinou Značku?Michelin,Continental Atd?Jo a jinak Golf IV 1.6 16V takže žádne lakýrky :D

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Dunlop Sport Maxx

Příspěvek od molczik »

Záleží na tobě. Ale já bych volil radši Michelin (myslim, že Primacy HP). Budou sice o dost dražší, ale vydrží déle, takže se ti vyšší náklady zpátky vrátí.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dunlop Sport Maxx

Příspěvek od xerxes »

molczik píše:Záleží na tobě. Ale já bych volil radši Michelin (myslim, že Primacy HP). Budou sice o dost dražší, ale vydrží déle, takže se ti vyšší náklady zpátky vrátí.
A co takhle B.F Goodrich Profiler jaký máš na tyto pneu nazor?

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Dunlop Sport Maxx

Příspěvek od molczik »

luki píše:
molczik píše:Záleží na tobě. Ale já bych volil radši Michelin (myslim, že Primacy HP). Budou sice o dost dražší, ale vydrží déle, takže se ti vyšší náklady zpátky vrátí.
A co takhle B.F Goodrich Profiler jaký máš na tyto pneu nazor?
No já zas takovej odborník na gumy nejsem, ale obecně lze říct, že BF Goodrich je jako značka "o třídu níž" než Michelin, Continental, Bridgestone,... a to i přesto, že WRC Rallye se jezdí právě na BF Goodrich. To ale neznamená, že jsou to špatný gumy... je to spíš o tom, že nehrnou tolik peněz do výzkumu, inovací a tak. Tahle značka patří do koncernu Michelin, takže je jasné, že nejnovější a nejlepší technologii si bude Michelin hlídat a BF Goodrich bude na tom o něco hůř. Asi stejná situace jako třeba Audi a Seat (nebo Škoda) v koncernu VW.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunlop Sport Maxx

Příspěvek od čapik »

jak říká Molczik. BF Goodrich patří do koncernu Michelin a většina jejich pneu jsou inovacemi starších vzorů Michelinu.
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Jerryman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dunlop Sport Maxx

Příspěvek od Jerryman »

Já mám Dunlop SP Sport Maxx 225/40/18 a jsem s nima spokojenej... Hlavne jsou tiché a na vodě krásně vedou... Akorát mi přijdou trošku mekčí takže mi jízda nepřipadá o moc jiná než na zimních 16" kách ale to má i klady i zápory.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dunlop Sport Maxx

Příspěvek od xerxes »

Jerryman píše:Já mám Dunlop SP Sport Maxx 225/40/18 a jsem s nima spokojenej... Hlavne jsou tiché a na vodě krásně vedou... Akorát mi přijdou trošku mekčí takže mi jízda nepřipadá o moc jiná než na zimních 16" kách ale to má i klady i zápory.
zdar já už mám Michelin Pilot sport 235/40/18 Rozmýšlel jsem na Dunlop ale jak už tak už :D

Uživatelský avatar
GARETT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 06.10.2007 17:09
Bydliště: SLOVENSKO-Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunlop Sport Maxx

Příspěvek od GARETT »

presne tak dunlopy mam v 17" na vode su bomba aj su tichucek len su trosku meksie ale sedia velmi dobre,ale podla toho ze su meksie sa aj skor opotrebuju,len moj nazor,,,

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“