poraďte.díky

Moderátor: MareeqGTI

Odpovědět
Uživatelský avatar
ozzy01
Profík
Profík
Příspěvky: 980
Registrován: 25.04.2008 15:17
Bydliště: North
Kontaktovat uživatele:

poraďte.díky

Příspěvek od ozzy01 »

Čus chtěl jsem se zeptat neznáte nějaký internetový shop na dily pro ibizu-cordobu roku 99-01 ?Třeba sportovní masku a tak,nebo vrakáče apod.schánim př.světla z cupry,nárazník s lízátkem.aj.od CUPRY.díky moc :wink:
*VW garage*

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte.díky

Příspěvek od MareeqGTI »

Eshop přímo na Ibizu není, ale na různejch shoopech se toho dá najít poměrně dost.

Co se týče masky, dělají se pouze dva druhy, jeden dělá KAMEI, takové plástve a pak se dělá klasika bez znaku. Ale pokud chceš dávat nárazník z Cupry, tak je přece nejlepší ho koupit i s těma mřížkama na cupru, ty jsou nejhezčí... Ale lízátko se na Cupru nikdy nedělalo, já tam třeba mám z Leona R, ale origo to není :wink: (viz foto)

Jinak (origo, žádná druhovýroba) světla z Cupry Ti mohu nabídnout, jedny černý budu mít navíc, ale až tak za měsíc. Na ceně se dohodnem.
Přílohy
08092007142.jpg

Uživatelský avatar
ozzy01
Profík
Profík
Příspěvky: 980
Registrován: 25.04.2008 15:17
Bydliště: North
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte.díky

Příspěvek od ozzy01 »

Na těch světlech by sme se urcite domluvily.a nevis kde se ten nárazník dá sehnat treba i pouzitej,nebo ta maska?ta origo by byla super,zatim díky moc jo a ještě jedna věc,koukal sem že máš nikoho kdo dělá xxenony do tech světel,nechal bych si je hned udelat do tech od tebe.cus
*VW garage*

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte.díky

Příspěvek od MareeqGTI »

ozzy01 píše:Na těch světlech by sme se urcite domluvily.a nevis kde se ten nárazník dá sehnat treba i pouzitej,nebo ta maska?ta origo by byla super,zatim díky moc jo a ještě jedna věc,koukal sem že máš nikoho kdo dělá xxenony do tech světel,nechal bych si je hned udelat do tech od tebe.cus
Heh, no tak to je náhodička, já totiž v těch světlech xenony měl, takže příprava tam je :D A čirou náhodou i občas nějakou HID sadu prodávám, takže se můžeme domluvit i na kompletu. Ale ty lampy co jsou na foto na prodej nejsou, ty dělal klubák "xenonman" plus pár mojich úprav... Já Ti můžu pouze nabídnout klasickou přestavbovou HID sadu.
Pokud jsi někde z okolí Prahy, tak je klidně i namontujem to není vůbec problém :wink:

Použitej nárazník s maskou nevím pane, ono těhle typů se po vrakovištích moc neválí, Cuper je u nás jak šafránu...

Snad jedině novej viz: http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=m1XHUfcTGK7u

Uživatelský avatar
ozzy01
Profík
Profík
Příspěvky: 980
Registrován: 25.04.2008 15:17
Bydliště: North
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte.díky

Příspěvek od ozzy01 »

sem z teplic ale neni problem se sebrat a ject,to jako bez problemu.a mas foto tech lampionu na prodej,chtel jsem jen klasickou sadu xenonu-jednu cocku.kdyztak teda pisni cenu a hod sem foto dikas
*VW garage*

Uživatelský avatar
ozzy01
Profík
Profík
Příspěvky: 980
Registrován: 25.04.2008 15:17
Bydliště: North
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte.díky

Příspěvek od ozzy01 »

jo a kdybych se náhodou rozhodl,šly by do tech svetel nainstaloivat by-xenony jako to je na ty tvoji fotce,vypada to fakt suprove,mysim treba jenom cocku,bez vybojky-na dalkovy svetla???
*VW garage*

Odpovědět

Zpět na „SEAT“