Oprava hadičky k zadnímu ostřikovačï

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Oprava hadičky k zadnímu ostřikovačï

Příspěvek od molczik »

Kluci, tchán má na Golfu (krátkej) problémek. Teče mu někde hadička s vodou, která vede k zadními ostřikovači. Teče to někde pod tapecem třetího sloupku. Chci se zeptat jestli má cenu, abychom pod to my "lajci" lezli, jestli je to lze nějak opravit, či bude nutný nějaký větší zákrok? Lze se vůbec sundáním toho tapecu k té hadičce dostat?

předem moc díky
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Oprava hadičky k zadnímu ostřikovačï

Příspěvek od Tomm »

molczik píše:Kluci, tchán má na Golfu (krátkej) problémek. Teče mu někde hadička s vodou, která vede k zadními ostřikovači. Teče to někde pod tapecem třetího sloupku. Chci se zeptat jestli má cenu, abychom pod to my "lajci" lezli, jestli je to lze nějak opravit, či bude nutný nějaký větší zákrok? Lze se vůbec sundáním toho tapecu k té hadičce dostat?

předem moc díky
Jj, rozepisu to tu, chvili vydrz :D

EDIT: Taaakze:
Povolit torx na cernym plastu (ten ktery drzi plato kufru), je vzadu jakoby u svetla (je tam jen jeden), pak odklopit operadlo sedacky a vyhaknout plastik co je zboku sedacky z cerneho plastu ktery chteme vyndat. Kouknout zespodu cerneho plastu smerem z kufru, jsou tam 2 matice (ve skutecnosti drzi ten horni dil), ty povolit. OPATRNE!!! sundat krytku uchytu pasu (rado to praska, 1ks novy u vw cca 320,-), povolit a sundat uchyt pasu. Sundat horni listu na kraji u 5.dveri - je jen nacvaknuta, doporucuju zacit zprostredka. Pak vyndat cely cerny plast smerem nahoru a doprava, bude ho mozna jeste drzet tesneni 5.dveri. Nakonec vyndat vrchni (bily/bezovy) dil, drzi cca na 5ti nacvakach (ty same jako drzi treba "A" sloupky).

Jen doufam ze jsem na nic nezapomnel.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Oprava hadičky k zadnímu ostřikovačï

Příspěvek od molczik »

Super návod! Děkuju moc!!!

A dostanu se tam k tý hadici? Aby tam nebyla vedená kastlí a já se k ní ani nedostal. A neni tam náhodou nějakej přechod, kterej mohl povolit a ono to teče?
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Oprava hadičky k zadnímu ostřikovačï

Příspěvek od Tomm »

molczik píše:Super návod! Děkuju moc!!!

A dostanu se tam k tý hadici? Aby tam nebyla vedená kastlí a já se k ní ani nedostal. A neni tam náhodou nějakej přechod, kterej mohl povolit a ono to teče?
No je tam trosku zastrcena, ale jinudy se k ni nedostanes, maximalne zvenku pres pruchodku...

Byva tam pry original spojka, ja tam mel dokonce 2 spojky (jedna spojka, 3cm hadice a druha spojka) :D
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Oprava hadičky k zadnímu ostřikovačï

Příspěvek od molczik »

Tomm píše:
molczik píše:Super návod! Děkuju moc!!!

A dostanu se tam k tý hadici? Aby tam nebyla vedená kastlí a já se k ní ani nedostal. A neni tam náhodou nějakej přechod, kterej mohl povolit a ono to teče?
No je tam trosku zastrcena, ale jinudy se k ni nedostanes, maximalne zvenku pres pruchodku...

Byva tam pry original spojka, ja tam mel dokonce 2 spojky (jedna spojka, 3cm hadice a druha spojka) :D
Oukej, díky moc za rady!!
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“