Autobaterie do GIII 2,0 8V

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od G3-lower »

Jaké vozíte autobaterie? Značka a hodnoty? Bude mi stačit 66ah/510a když budu dělat muziku s dvěmi zesiky?

Mate nějaké zkušenosti s baterky zn. Banner?

Uživatelský avatar
muficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 312
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: O.-Dubina, MS.kraj

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od muficek »

Já mám teda 1,8 55kW,ale mám tam zrovna baterku Banner.Je to 55 Ah a už ju mám 12 let.Jen ju přehazuju z auta do auta.Za celou dobu jsem ji měl vyndanou z auta jen 2krát(velké mrazy,bez garáže) a každé 2 roky do ní doliju 2 deci destilky.Nabíječku téměř nepoužívám.Co si tak pamatuju,tak jsem ji nabíjel asi 5-6 krát,většinou jsem nechal svítit světla nebo tak něco.Ale může to být vyjímečný kus.Tohle je moje zkušenost. :wink: 8)
Fiat Polski 125p,1,3, 44kW,Tuzex
VW Golf mk3,1,8, 55kW,social edition http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=96593" onclick="window.open(this.href);return false;
Š Octavia I,1,9TDi, 66kW,Ambiente
VW Golf mk7, 1,6TDi,77kW, Bluemotion

Uživatelský avatar
machal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od machal »

já mám v mém GTi 44 ah baterii z Favorita :lol: startuje bez problémů už na ní jezdim 1 rok,v zimě taky bez sebemenších potíží,pokud nejsi nějakej audiofil a nepotřebuješ gelovou baterii na nějaký brutální audio tak tam dej co chceš :wink:
:velo:
GOLF II 1.9 td (AAZ) ropoň :minzdr:
GOLF IV VAROŠ 1,9 Tdi silverline
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od G3-lower »

Tak jsem koupil Banner 62Ah/480A.

Díky clubakovi Fido-Dido za slevicku a dovoz :wink:

Klidne to cele smazte. Diky

Uživatelský avatar
hubo
Profík
Profík
Příspěvky: 1111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od hubo »

G3-lower píše:Tak jsem koupil Banner 62Ah/480A.

Díky clubakovi Fido-Dido za slevicku a dovoz :wink:

Klidne to cele smazte. Diky
Na hudbu to je sakra malo!!!!!!!! Ja mam banner 4 kontaktnu 100Ah a skratovaci 1000 a aj to je malo..... mi za jazdy svetla stahuje.....

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od yurik »

si tam daj kapacitor a nebudu ti svetla blikat
Obrázek

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od G3-lower »

hubo píše:
G3-lower píše:Tak jsem koupil Banner 62Ah/480A.

Díky clubakovi Fido-Dido za slevicku a dovoz :wink:

Klidne to cele smazte. Diky
Na hudbu to je sakra malo!!!!!!!! Ja mam banner 4 kontaktnu 100Ah a skratovaci 1000 a aj to je malo..... mi za jazdy svetla stahuje.....
Ono hodne zalezi jak moc vykonnou muziku tam mas a zda mas dobre ukostreno a dostatecne silne kabely. Spousta lidi tvrdi ze kapacitor neni az zase tak potreba pokud nemas vylozene diskoteku pro pul mesta a mas dodrzene dostatecne prurezy kabelu a ukostreni.

Ja kapacitor mam. At uz pro zajimavost, design a zicher :D Ve starem golfiku jsem mel jen 2x 3-pasmove 20cm repro a sw a 4-kanalovy zesik a kap a vse bylo OK i na podstatne slabsi baterii.

Uživatelský avatar
hubo
Profík
Profík
Příspěvky: 1111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od hubo »

yurik píše:si tam daj kapacitor a nebudu ti svetla blikat
Na 10,000 watt ti kapacitor nepomoze!!!!! To si len ty myslis..... A mam tam kable jak zahradnu hadicu..... Nejaky pohar za Db-drag uz doma mam,tak netrepem z cesty...... ked mas dobru baterku,alternator a kable,kapacitor je len na skodu!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
hubo
Profík
Profík
Příspěvky: 1111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od hubo »

G3-lower píše:
hubo píše: Na hudbu to je sakra malo!!!!!!!! Ja mam banner 4 kontaktnu 100Ah a skratovaci 1000 a aj to je malo..... mi za jazdy svetla stahuje.....
Ono hodne zalezi jak moc vykonnou muziku tam mas a zda mas dobre ukostreno a dostatecne silne kabely. Spousta lidi tvrdi ze kapacitor neni az zase tak potreba pokud nemas vylozene diskoteku pro pul mesta a mas dodrzene dostatecne prurezy kabelu a ukostreni.

Ja kapacitor mam. At uz pro zajimavost, design a zicher :D Ve starem golfiku jsem mel jen 2x 3-pasmove 20cm repro a sw a 4-kanalovy zesik a kap a vse bylo OK i na podstatne slabsi baterii.
Kable mam jak zahradnu hadicu,tak zadny strach.... Mam odskusane,ze kapacitor,ked mas dobru baterku a kable je akurat tan na skodu,jak na uzitek.......

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od G3-lower »

hubo píše:
G3-lower píše: Ono hodne zalezi jak moc vykonnou muziku tam mas a zda mas dobre ukostreno a dostatecne silne kabely. Spousta lidi tvrdi ze kapacitor neni az zase tak potreba pokud nemas vylozene diskoteku pro pul mesta a mas dodrzene dostatecne prurezy kabelu a ukostreni.

Ja kapacitor mam. At uz pro zajimavost, design a zicher :D Ve starem golfiku jsem mel jen 2x 3-pasmove 20cm repro a sw a 4-kanalovy zesik a kap a vse bylo OK i na podstatne slabsi baterii.
Kable mam jak zahradnu hadicu,tak zadny strach.... Mam odskusane,ze kapacitor,ked mas dobru baterku a kable je akurat tan na skodu,jak na uzitek.......

V cem vidis negativum kapacitoru? Respektive jak to mas odzkousene a jake jsi z toho odvodil dusledky?

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od fleer »

hubo píše:
G3-lower píše:Tak jsem koupil Banner 62Ah/480A.

Díky clubakovi Fido-Dido za slevicku a dovoz :wink:

Klidne to cele smazte. Diky
Na hudbu to je sakra malo!!!!!!!! Ja mam banner 4 kontaktnu 100Ah a skratovaci 1000 a aj to je malo..... mi za jazdy svetla stahuje.....
člověče, jen mi překvapuje, že když jsi takový "audiofil" tak že nemáš 2 aku Exide.. ne nadarmo jsou to nej baterky.. a navíc, 10,000W ti NIKDY jedna aku i kdyby se 140A altíkem neutáhne :!: :!: :!:

Proč myslíš že se na takovouhle aparaturu už dávaj dvě aku a někdo zdvojuje i dobíjení :?: :idea: :!:

jinak to co má tvoje Bannerka 100Ah a zkratovací 1000A, tak tahle: http://www.prohifi.cz/autobaterie/exide-maxxima-900 má 50Ah a 950A zkratovací... :lol:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od fleer »

G3-lower píše:
hubo píše: Kable mam jak zahradnu hadicu,tak zadny strach.... Mam odskusane,ze kapacitor,ked mas dobru baterku a kable je akurat tan na skodu,jak na uzitek.......

V cem vidis negativum kapacitoru? Respektive jak to mas odzkousene a jake jsi z toho odvodil dusledky?
tak tohle by mne taky zajímalo...
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
hubo
Profík
Profík
Příspěvky: 1111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od hubo »

fleer píše:
hubo píše: Na hudbu to je sakra malo!!!!!!!! Ja mam banner 4 kontaktnu 100Ah a skratovaci 1000 a aj to je malo..... mi za jazdy svetla stahuje.....
člověče, jen mi překvapuje, že když jsi takový "audiofil" tak že nemáš 2 aku Exide.. ne nadarmo jsou to nej baterky.. a navíc, 10,000W ti NIKDY jedna aku i kdyby se 140A altíkem neutáhne :!: :!: :!:

Proč myslíš že se na takovouhle aparaturu už dávaj dvě aku a někdo zdvojuje i dobíjení :?: :idea: :!:

jinak to co má tvoje Bannerka 100Ah a zkratovací 1000A, tak tahle: http://www.prohifi.cz/
autobaterie/exide-maxxima-900 má 50Ah a 950A zkratovací... :lol:
Exide som mal a nebol som spokojny..... Mozno jen zla seria,ale Banner bola od nej urcite lepsia..... Tuto mam len na normal jazdenie..... Na sutaze pouzivam uplne nieco ine.... Ta uz ma skratovaci 7000A ..... Ale nic si baterku za 15,000 kazdy den..... Normalne vozim 4500W a ta banera proste nestaci ane ze 140 altikem..... Ja len,ze proc by nedal silnejsi,ked ma tu moznost a ma pokoj.... Potom namontuje dalsi zesik a moze kupovat zas novu baterku......
Přílohy
1.jpg

Uživatelský avatar
hubo
Profík
Profík
Příspěvky: 1111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobaterie do GIII 2,0 8V

Příspěvek od hubo »

G3-lower píše:
hubo píše: Kable mam jak zahradnu hadicu,tak zadny strach.... Mam odskusane,ze kapacitor,ked mas dobru baterku a kable je akurat tan na skodu,jak na uzitek.......

V cem vidis negativum kapacitoru? Respektive jak to mas odzkousene a jake jsi z toho odvodil dusledky?
Kapacitor ti sluzi na prisun stavy pri spickach zesika,ked baterka nestiha..... Z teho vypliva,ze ked mas poradnu baterku a poradne kable,mas minimalnu stratu a kap ti je vlastner nanic...... Myslim,ze nejaky kap 1F za 2000 ti teda moc nepomoze..... Mal sem ze zacatku kap na meranach a potom sem dal 50-ky kable a bez kapu a bylo to este lepsi..... Je to len muj nazor!!!!!! Berem aj nazor ineho........

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“