Cupra prahy vs. kola 17"

1987 - 2008

Moderátor: MareeqGTI

Odpovědět
zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od zagy44 »

Mám takový dotaz - na mém autě někdo z bývalých bastlířských majitelů ořezal zadní díly prahů ( jsou krapet zkrácené ) + tam chybí zezadu takové ty krytky. Ty mám už objednané, ale cesta ze Španělska je jaksi dlouhá. Nicméně ty ořezané prahy vypadají na můj vkus nepěkně. Jeden celkem ujde, ale ted druhý mému oku puntičkáře jaksi nelahodí. Přemýšlím o tom, nechat si je od někoho kdo umí svařovat plasty, opět nechat doplnit do původního tvaru - myslíte, že to půjde? Ja doufám, že ano :D

A teď ještě jedna věc - nebude mi to škrtat o sedmnáctky kola tam vzadu? Přijde mi to jako nesmysl, ale zas nechápu, proč by to jinak někdo ořezával :?:

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od MareeqGTI »

Koukám že xenonmanova Ibiza Ti dělá jenom radost :roll: Nee, takový auto je neštěstí, znám to sám...

Jinak k těm prahům, dovařit to určitě půjde, ale nevím nevím ten výsledek :roll: Já jsem na svojí zjištoval cenu nových, protože mi jeden prasknul a nemám rád vařeni. Vycházel asi na 7tis s nějakou slevou. Tak se rozmysli :wink:

Jinak víš proč budou asi zkrácený? Napadlo tě že to auto je po obroský ráně a prostě se tam nevejdou? Měl jsem na Ibě 8x17" s 205/40 pneu a neškrtali :!:
Přílohy
14032007532.jpg

Uživatelský avatar
Stříťa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ +420777070376

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od Stříťa »

To jsi ho teda uklidnil... :)
Zlaté časy, když to ještě stálo za h***o...

zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od zagy44 »

MareeqGTI píše:Koukám že xenonmanova Ibiza Ti dělá jenom radost :roll: Nee, takový auto je neštěstí, znám to sám...

Jinak k těm prahům, dovařit to určitě půjde, ale nevím nevím ten výsledek :roll: Já jsem na svojí zjištoval cenu nových, protože mi jeden prasknul a nemám rád vařeni. Vycházel asi na 7tis s nějakou slevou. Tak se rozmysli :wink:

Jinak víš proč budou asi zkrácený? Napadlo tě že to auto je po obroský ráně a prostě se tam nevejdou? Měl jsem na Ibě 8x17" s 205/40 pneu a neškrtali :!:
Tak člověka na svařování prahů mám, prý dělá skvěle, tak uvidíme. Jinak jestli to dostalo ránu nebo ne, to netuším - nejspíš ano, ale spíš na předek. Ale nějak mi uniká souvislost mezi bouračkou a tím, že by se tam neměly vejít kola. O blatníky asi trochu kola dřív škrtaly, ale aby to škrtalo o zadek prahu mi přijde jako kravina. Jedině že tam třeba byly vyteklý tlumiče, to by asi byl k tomu důvod, ale podvozek je skoro novej.

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od MareeqGTI »

Nevím, jenom nápad, třeba je to opravdu blbost :roll:

Myslel jsem to tak, jakože nejsou kola úplně rovně, resp práh je o něco delší než by měl být víš...

Uživatelský avatar
Pavel_H
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kpt. Nálepku 1, 974 01 Banská Bystrica, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od Pavel_H »

A možno ho predošlí majiteľ rozbyl a rozbitú časť len odrezal a neopravoval. :roll:

Uživatelský avatar
Pavel_H
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kpt. Nálepku 1, 974 01 Banská Bystrica, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od Pavel_H »

Každopádne tam 17" musia sedieť pokiaľ ich nedáš širšie ako majú byť a aj ET dodržíš nieje problém.

zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od zagy44 »

Tak krytky konecne dosly a jsou namontovany. Zatim to vypada ok, tak doufam ze to tak vydrzi. Ten kdo to orezal, tam nejspis cpal jeste vetsi kola :)

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od Davwe »

o tom aute neco vim z doslechu jeste nez to mel xenonman a co tady rikali mechanici, tak je to po nejaky velky rane

zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od zagy44 »

Davwe píše:o tom aute neco vim z doslechu jeste nez to mel xenonman a co tady rikali mechanici, tak je to po nejaky velky rane
Prosím - od koho si ještě budu muset přečíst, že auto je po ráně? :lol: Vím to sám a netajím se tím. Každopádně na jízdních vlastnostech nepociťuji žádný vliv :wink:

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od Davwe »

zagy44 píše:
Davwe píše:o tom aute neco vim z doslechu jeste nez to mel xenonman a co tady rikali mechanici, tak je to po nejaky velky rane
Prosím - od koho si ještě budu muset přečíst, že auto je po ráně? :lol: Vím to sám a netajím se tím. Každopádně na jízdních vlastnostech nepociťuji žádný vliv :wink:
Uz ma alespon narovnanou tu ridicovu sedacku? :)

zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Re: Cupra prahy vs. kola 17"

Příspěvek od zagy44 »

Davwe píše:
zagy44 píše: Prosím - od koho si ještě budu muset přečíst, že auto je po ráně? :lol: Vím to sám a netajím se tím. Každopádně na jízdních vlastnostech nepociťuji žádný vliv :wink:
Uz ma alespon narovnanou tu ridicovu sedacku? :)
Sedačky vepředu jsou nové

Odpovědět

Zpět na „Ibiza“