Svietia stale brzdove svetla.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Svietia stale brzdove svetla.

Příspěvek od BORASK1 »

Ahoj mam Boru 01 .Stale mi svietia brzdove svetla ked mam zapnute svetla.Ked ich mam vypnute cez den a stlacim brzdu ok sa rozsvietia ale ked zapnem vecer tak svietia stale.Vybral som ziarovku z laveho zadneho svetla a uz stale nesvieti tretie brzdove svetlo iba prave zadne :) a ked stupim na brzdu rozsvieti sa aspon to tretie ale kde moze byt chyba?Rozobral som uz pedal vycistil ten senzor...Mam vag ak tam nieco napiste cestu a pozriem chyby.THX

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Svietia stale brzdove svetla.

Příspěvek od Tomm »

BORASK1 píše:Ahoj mam Boru 01 .Stale mi svietia brzdove svetla ked mam zapnute svetla.Ked ich mam vypnute cez den a stlacim brzdu ok sa rozsvietia ale ked zapnem vecer tak svietia stale.Vybral som ziarovku z laveho zadneho svetla a uz stale nesvieti tretie brzdove svetlo iba prave zadne :) a ked stupim na brzdu rozsvieti sa aspon to tretie ale kde moze byt chyba?Rozobral som uz pedal vycistil ten senzor...Mam vag ak tam nieco napiste cestu a pozriem chyby.THX
Tohle dela vadny snimac na pedalu brzdy. Ma 2 okruhy, staci aby byl spatny jeden a uz to blbne. Doporucuji vymenu, novy snimac stoji cca 300-500,-
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Svietia stale brzdove svetla.

Příspěvek od BORASK1 »

Tomm píše:
BORASK1 píše:Ahoj mam Boru 01 .Stale mi svietia brzdove svetla ked mam zapnute svetla.Ked ich mam vypnute cez den a stlacim brzdu ok sa rozsvietia ale ked zapnem vecer tak svietia stale.Vybral som ziarovku z laveho zadneho svetla a uz stale nesvieti tretie brzdove svetlo iba prave zadne :) a ked stupim na brzdu rozsvieti sa aspon to tretie ale kde moze byt chyba?Rozobral som uz pedal vycistil ten senzor...Mam vag ak tam nieco napiste cestu a pozriem chyby.THX
Tohle dela vadny snimac na pedalu brzdy. Ma 2 okruhy, staci aby byl spatny jeden a uz to blbne. Doporucuji vymenu, novy snimac stoji cca 300-500,-
Snimac otestovany , rozobrata polka auta :D , diagnostika 3h nervovania s eng vagcom ( nema niekto na upload cz ? :) a nakoniec riesenie . NIKDY NEPCHAJTE 1 VLAKONU ZIAROVKU NAMIESTO 2 VLAKNOVEJ :lol: ......Takze iba to to bolo.Najlepsie je ze nechcelo pracovat ani 4motion ani ABS a ESP ???!!?? Po jednoduchej vymene zrazu ok :158: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Aj tak DIkk

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“