Olejová vana Passat B6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
xpat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.08.2008 09:50

Olejová vana Passat B6

Příspěvek od xpat »

Ahoj. Vzal jsem to bohužel trošku ostřeji přes retardér (no moje chyba, jsem bl,... nepozornost) a odnesla to olejová vana. Jedná se o VW Passat B6 1,9 Tdi 4Motion 96kW. Měl by někdo tip? Ceny a kde originál, vrakoviště, případně jestli na to pasuje vana s čidlem oleje z jiného auta se stejným motorem (Octavia, Golf ...)? Předem moc díky!
Naposledy upravil(a) xpat dne 26.10.2008 20:01, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Olejová vana Passat B6

Příspěvek od rapid.direct »

Zkus www.passatdily.cz kluci maj všechno!


Info pro Šimka :lol: :lol: měl si s tím označováním aut naprostou pravdu :) :)

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Olejová vana Passat B6

Příspěvek od Currahee »

Tak jsi to měl uvést na pravou míru, že nemá B6 ale B5,5 neboli 3BG a že na passatdilech maji taky chybu bo B7 zatím neexistuje 8)
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Olejová vana Passat B6

Příspěvek od rapid.direct »

No vzhledem k tomu, že jsem tu opravoval již několikrát nechtěl jsem být za pedanta :mrgreen:


Na passat dílech jsem na to již taky upozornil...... :wink:

Tímto se tedy omlouvám xpatovi - nemáš Passat B6, ale jak doplňuje Currahee B5.5 neboli 3BG 8)

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Olejová vana Passat B6

Příspěvek od StandaS »

rapid.direct píše:Zkus http://www.passatdily.cz kluci maj všechno!


Info pro Šimka :lol: :lol: měl si s tím označováním aut naprostou pravdu :) :)
Asi maj, po roce jsem od nich sehnal vložku zámku a mám konečně kufr jak má být. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Olejová vana Passat B6

Příspěvek od StandaS »

Currahee píše:Tak jsi to měl uvést na pravou míru, že nemá B6 ale B5,5 neboli 3BG a že na passatdilech maji taky chybu bo B7 zatím neexistuje 8)
Toto už nemá cenu řešit. Já také vždy říkám že mám B 5,5 a skoro všude mi tvrdí, že je to B6 a podle toho to také hledají. Hlavně že to najdou. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Olejová vana Passat B6

Příspěvek od Michal530 »

xpat píše:Ahoj. Vzal jsem to bohužel trošku ostřeji přes retardér (no moje chyba, jsem bl..., nepozornost) a odnesla to olejová vana. Jedná se o VW Passat B6 1,9 Tdi 4Motion 96kW rok 2002. Měl by někdo typ? Ceny a kde originál, vrakoviště, případně jestli na to pasuje vana s čidlem oleje z jiného auta se stejným motorem (Octavia, Golf ...)? Předem moc díky!
Mám tu vanu, za 2000Kč. Sarší ale dobrá. Z octavie ani z golfa to nepasuje poněvadž mají motor napříč a Passat podélně, tudíž má jinej úhel dna té vany :wink:
Opilý řidič, veselý vrah.......

xpat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.08.2008 09:50

Re: Olejová vana Passat B6

Příspěvek od xpat »

Díky všem za příspěvky ... Vanu jsem již sehnal, ... pro další případné zoufalce jako jsem byl já, ... nová se dá sehnat za 5400 vč DPH. Tak třeba to někomu v budoucnu pomůže. A ze všeho nejvíc jsem rád, že konečně vím, v čem si vozím zadek. Uberu tedy půl bodíku a jsem na B5.5, fajn, ... a mimochodem, zkuste si někdy zavolat na nějaké vrakoviště, případně do prodejny dílů, a poptávejte něco na B5.5 ... a uvidíte ... :wink:

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Olejová vana Passat B6

Příspěvek od StandaS »

xpat píše:Díky všem za příspěvky ... Vanu jsem již sehnal, ... pro další případné zoufalce jako jsem byl já, ... nová se dá sehnat za 5400 vč DPH. Tak třeba to někomu v budoucnu pomůže. A ze všeho nejvíc jsem rád, že konečně vím, v čem si vozím zadek. Uberu tedy půl bodíku a jsem na B5.5, fajn, ... a mimochodem, zkuste si někdy zavolat na nějaké vrakoviště, případně do prodejny dílů, a poptávejte něco na B5.5 ... a uvidíte ... :wink:
Už to známe, tvrdí, že je to B6 :wink: :roll:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Olejová vana Passat B6

Příspěvek od Michal530 »

xpat píše:Díky všem za příspěvky ... Vanu jsem již sehnal, ... pro další případné zoufalce jako jsem byl já, ... nová se dá sehnat za 5400 vč DPH. Tak třeba to někomu v budoucnu pomůže. A ze všeho nejvíc jsem rád, že konečně vím, v čem si vozím zadek. Uberu tedy půl bodíku a jsem na B5.5, fajn, ... a mimochodem, zkuste si někdy zavolat na nějaké vrakoviště, případně do prodejny dílů, a poptávejte něco na B5.5 ... a uvidíte ... :wink:
Přesně tak, řekneš B5,5 a budou tě mít za debila. B 5,5 se používá jen tady na clubu :lol: Já to taky nikdy před tím než jsem začal chodit sem nikdy neslišel :roll:
Opilý řidič, veselý vrah.......

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“