Vrele kolesa

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Vrele kolesa

Příspěvek od smecák »

Zdravim clubmanov please-dnes som golfika spojazdnil ale nejazdil som dlho bo nemam VP,-ale po chvile jazdenia-brzdenia mi zacalo smrdet a dymit od praveho predneho kola-skusal som kola na dotyk uplne vrele,-je to prirodzene ze pri akcnejsom brzdení sa po chvíle tak prehreju-az dym ide alebo je niekde chyba? Poradte please ci je to v pohode alebo mam zas kupovat lacnejsiu veceru.

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: Vrele kolesa

Příspěvek od smecák »

Brzdy som nove nedaval ale hoodne brzdil.Auto mesiac stalo a potreboval som ho trochu prehnat,este sa mi to za cca 10rokov nestalo tak neviem,budem sa musiet este povozit a uvidím,mozno budem mudrejsí,ale pochybujem ze vcera by som z 1.6 dokazal gumy pripálit :mrgreen:

mara84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 20.08.2008 18:31
Bydliště: Lidická 602/66 MOST 43401
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrele kolesa

Příspěvek od mara84 »

Zdravim,jestli to dlouho stalo,tak ti to asi jenom zkorodovalo,staci to vic probrzdit a melo by to byt dobre,pak take zalezi jake tam mas desticky,aby jsi je nemel sjete,treba ta vnirni na tu nevidis a nepripekli se ti..zkus si zatocit kolem jestli ti nepribrzduje(to by jsi mel zatuhlej brzdič)pak bych to zkusil vycistit..
Golf4GtItdI

Uživatelský avatar
tomakony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 02.10.2008 19:29
Bydliště: Hodonín

Re: Vrele kolesa

Příspěvek od tomakony »

mara84 píše:Zdravim,jestli to dlouho stalo,tak ti to asi jenom zkorodovalo,staci to vic probrzdit a melo by to byt dobre,pak take zalezi jake tam mas desticky,aby jsi je nemel sjete,treba ta vnirni na tu nevidis a nepripekli se ti..zkus si zatocit kolem jestli ti nepribrzduje(to by jsi mel zatuhlej brzdič)pak bych to zkusil vycistit..
Tohle byl můj věčný problém na starém peugeotu. Čas od času se mi kously destičky. Při brždění se mi občas nevrátily a začaly třít o kolo. To vysvětluje zápach spáleného, někdy doprovázené pískáním. Disky byly rozžhavené... ale že by mi dokonce šel od kol dým, to teda ne... :mrgreen:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“