PRAVIDLA A NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA, info - ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ !!

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

PRAVIDLA A NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA, info - ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ !!

Příspěvek od Shemik »

MILÍ PŘÍZNIVCI VW Sharan, Seat Alhambra a Ford Galaxy,

jako Váš moderátor Vás srdečně vítám v sekci o velmi vyjímečných vozech se stejně vyjímečnými majiteli. Buďte zde jako doma. Co se týká psaní příspěvků, nestrpím v této sekci neslušné, hrubé, sexuálně či rasově orientované, nenávistné, výhružné, urážející a jinak zákonem i lidsky nepřijatelné texty a chování. Takovéto příspěvky smažu, změním, přesunu, popř. zamknu nebo smažu celé téma. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti napsat nelze, dejte místo jednoho nebo více písmenek ve slově hvězdičku.

S problémy, dotazy, nápady a žádostmi o smazání, přesuny a pod. mě neváhejte kontaktovat dle svého uvážení v SZ
nebo v tématu OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

a nezapomeňte si prosím v následujícím příspěvku přečíst PRAVIDLA A NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA, teď Vám zabere 3-4 minutky a budoucnu ušetří spoooustu času, hledání a tápání.


Děkuji všem za spolupráci.
8)


Debata k tomuto příspěvku zde
Naposledy upravil(a) Shemik dne 17.05.2007 00:06, celkem upraveno 29 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

8) PRAVIDLA A NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA :D

Zde je návod, jak si zjednodušit a zpříjemnit používání fóra a psaní příspěvků. Pokud se jím budeme řídit, pomůžeme tím v naší sekci snadněji udržovat pořádek a přehlednost, ušetříme si spoustu času a zjednodušíme si vyhledávání důležitých informací o našich mazlících.

K VYHLEDÁVÁNÍ INFORMACÍ:

:arrow: 0. JAK VYHLEDÁVAT INFORMACE V SAG-FÓRU
Potřebujete-li najít konkrétní informaci či radu ke svému vozu, nebo něco o čem jste v Sharan-fóru už dřív debatovali nebo psali a nepamatujete si název tématu, použijte ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SAG - SHERLOCK. Pomocí SHERLOCKA spolehlivě najdete vše co potřebujete, a to do pár vteřin.
(Předejtete tím zdlouhavému hledání mezi tématy, které se jinak řadí dle data posledního příspěvku, nikoli podle abecedy.)

K TÉMATŮM A JEJICH ZAKLÁDÁNÍ:

:arrow: 1. KDY ZALOŽIT NOVÉ TÉMA
Pokud se Váš dotaz netýká tématu ve kterém se nacházíte, nebo jste takové nenašli, založte nové téma a napište Váš dotaz tam, ale určitě nepište Váš dotaz do tématu s nímž nesouvisí. Znehodnocovali byste tak téma, které bylo založeno pro jiný účel.
(Předejdete tím míchání informací v jednom tématu a zajistíte tak, že Vaše informace rady a dotazy budou vždy, nalezeny tím kdo je potřebuje.)

:arrow: 2. KDY NEZAKLÁDAT NOVÉ TÉMA
Pokud jste tu noví nebo tušíte, že se v naší sekci problém, který Vás pálí už řešil, nezakládejte nové téma, ale pomocí ABECEDNÍHO SEZNAMU VŠECH TÉMAT V SEKCI SAG - SHERLOCK zalistujte ve starších tématech a najděte to správné. Z 90% už tam takové téma bude a najdete v něm odpověď na Váš dotaz. Pokud najdete odpovídající téma, ale nebude v něm konkrétní odpověď na Váš dotaz, pak do tohoto tématu napište Váš dotaz. Hlavně nemějte pocit, že když založíte nové téma, tak Vám odpoví víc lidí, je to přesne naopak, protože na starší, už založené téma má hodně lidí nastavené sledování, takže když tam svůj dotaz napíšte, tak hodně lidem na to přijde upozornění do mailu a ti se jdou podívat co je v tématu nového, čímž je šance, že Vám přijde více odpovědí od více lidí, je mnohem vyšší, než když musíte čekat, až si Vašeho nového tématu někdo všimne a zajde do něj, protože na nové téma ostatním upozornění do mailu nepřijde.
(Předejtete tím neustálému zakládání stejných témat, ve kterých se řeší pořád stejné věci dokola a znepřehledňování fora.)
Pokud si nejste jistí, kam dotaz vložit dejte ho do tématu : ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....
PS: V žádném případě nezakládejte nová témata na žádné inzerce, prodeje či poptávky, to patří do klubového bazaru. :!: :!: :!:

:arrow: 3. JAK ZVOLIT NÁZEV (PŘEDMĚT) TÉMATU
Nové téma vždy nazývejte tak, aby z názvu bylo patrné, o co v něm jde. Nejlépe nejdříve hrubé téma a za dvojtečku upřesnění, např.:
Světla přední: jak předělat H na Xenon nebo
Motor zvuky: klepavý zvuk ve vyšších otáčkách.
Nikdy nenazývejte témata např.:
Tak jsem to zkusil nebo POMÓC: prosím poraďte nebo Závada, co s tím?.
Do názvu (předmětu) tématu se toho vejde docela dost, tak toho využívejte.
(Pomůžete tím ostatním najít důležité informace, které by pod nejasným nebo nesouvisejícím názvem neměli šanci najít.)
PS: Prosím, pište názvy témat malým písmem.


V případě, že se téma nebude týkat Sharanů nebo čehokoli s nimi souvisejícího, dejte před název tématu OT: Např.:
OT: ZTRATILA SE TCHÝNĚ: odměna nálezce nemine :twisted:
U těch OTéček prosím zvažte, zda jde opravdu o věc, která si zaslouží nové téma, nebo by se o ní dalo fajn pokecat třeba i jen v našem oblíbeném JEN TAK POKECu. Pokud se jedná o obecnou věc nesouvisející se sekcí Sharan a chcete na ni zakládat nové téma, udělějte to zde v celoklubové sekci Pokec & Zábava, která je na to určena.
(Předejdete tím zakládání zbytečných témat, mezi kterými by se Vám pak těžko vyhledávala ta důležitá, kvůli kterým toto SAG-fórum máme.)

K PŘÍSPĚVKŮM A JEJICH UPRAVOVÁNÍ:

:arrow: 4. JAK SMAZAT VLASTNÍ PŘÍSPĚVEK
Pokud se Vám podařilo odeslat příspěvek omylem nebo chcete svůj vlastní příspěvek z jakýchkoliv důvodů smazat, do té doby, dokud je tento příspěvek vložen jako poslední, tak můžete učinit tlačítkem X v pravo dole v daném příspěvku. Pokud už byl za Váš příspěvek vložen další, napište mi SZ a já Vám jej smažu.

:arrow: 5. JAK OPRAVIT NEBO DOPLNIT VLASTNÍ PŘÍSPĚVEK
Pokud jste zjistili, že jste ve Vašem právě odeslaném příspěvku udělali chybu nebo do něj něco zapoměli napsat, nepište nový příspěvek, ale opravte ten původní tlačítkem upravit vpravo dole v příspěvku.
(Předejdete tím zbytečnému natahování témat téměř prázdnými příspěvky o 2 nebo 3 slovech).

:arrow: 6. KDY POUŽÍT TLAČÍTKO "CITOVAT"
Tlačítko citovat použijte pokud chcete odpovídat na konkrétní příspěvek jiného uživatele ze starších předchozích stran daného tématu.
(Předejdete tím zbytečnému natahování témat opakováním předešlých příspěvků.)

:arrow: 7. KDY NEPOUŽÍVAT TLAČÍTKO "CITOVAT"
Nepoužívejte tlačítko citovat, chcete-li reagovat na poslední vložený příspěvek. Napíšete-li Váš příspěvěk hned za ten poslední vložený, je jasné, že reagujete na něj.

Dále nepoužívejte tlačítko citovat, chcete-li Váš příspěvek adresovat konkrétnímu uživateli, ale ne v souvislosti s jeho předchozími příspěvky. Velkým písmem, případně tučně napište na začátek Vaší odpovědi komu ji adresujete. Takto můžete odpovídat v jednom příspěvku i více lidem najednou. Např.:
TO PIŠTA: Jsi borec
TO PATPER: Jsi ještě větší borec
TO KAZBIČ: Jsi největší borec, co znám
(Předejdete tím zbytečnému natahování témat opakováním předešlých příspěvků a znepřehledňování diskuzí.)

FOTOGRAFIE V PŘÍSPĚVCÍCH, OSTATNÍ:

:idea: 8. NAHRÁVÁNÍ FOTOGRAFIÍ A JINÝCH SOUBORŮ DO PŘÍSPĚVKU
Pro nahrání fotografie či jiného souboru do příspěvku je nutné použít ne rychlou, ale plnohodnotnou odpověď. Pod posledním příspěvkem klikněte na tlačítko zaslat odpověď a dole do formuláře pro vkládání souborů tlačítkem Procházet vyberte fotku či soubor ve Vašem počítači, případně do příslušného políčka napište komentář a klikněte na tlačítko odeslat. Do jednoho příspěvku můžete vložit až cca 15 či 20 fotografií. Po vložení první fotografie klikněte místo odeslat na tlačítko Připojit soubor a po jeho načtení se Vám zobrazí okénko pro vložení další fotografie a takto pořád dokola. Teprve po načtení poslední fotografie klikněte na odeslat.
(Předejdete tím posílání každé fotografie ve zvláštním příspěvku, čímž ušetříte místo na stránce a spoustu času s jejich odesíláním.)

:arrow: 9. TLAČÍTKO NÁHLED
Vždy před odesláním příspěvku můžete použít tlačítko NÁHLED (vedle tlačítka ODESLAT). Máte tak možnost zkontrolovat, zda Váš příspěvek neobsahuje chyby, nebo zda jste do něj vložili ty správné fotografie či soubory. Toto tlačítko můžete používat opakovaně, dokud se Vám Váš příspěvek nebude zdát dostatečně vypilovaný k odeslání do éteru, teprve pak klikněte na tlačítko odeslat.
(Předejdete tím odeslání chyb a pozdějšímu opravování Vašeho příspěvku. V případě, že už jste Váš příspěvek odeslali s chybou, opravte jej dle bodu 5.)

:idea: 10. ODKAZ PŘÍMO NA KONKRÉTNÍ PŘÍSPĚVEK
Chcete odkázat na konkrétní jakýkoli (i cizí) příspěvek a docílit toho, aby se po kliknutí na tento odkaz zobrazil přímo cílený příspěvek umístěný i uprostřed či na konci stránky? V požadovaném příspěvku klikněte na tlačítko SZ a hned na začátku soukromé zprávy si můžete zkopírovat odkaz, který umožní přesně to, co chcete, tedy odkázání přímo na tento konkrétní příspěvek, i když je treba uprostřed či na konci stránky. Připavenou SZ neodesílejte, jen si z ní zkopírujte odkaz, dejte "zpět" ve Vašem prohlížeči a pak můžete vložit zkopírovaný odkaz do Vašeho příspěvku.
(Můžete tak ostatní navigovat na určitou informaci přesněji, než jen odkazem na stránku na které se požadovaná informace nachází.)

:idea: 11. UDRŽENÍ PŘEHLEDNOSTI TÉMAT, ANEB JAK POMOCI MODERÁTORÚM UDRŽET FÓRUM PŘEHLEDNÉ
V případě, že se zde objeví nové téma, které je duplicitní NEODPOVÍDEJTE a NERAĎTE dotyčnému tak, že zadáte nový příspěvek do jeho nového duplicitního tématu - napište to dotyčnému do SZ včetně odkazu kam příspěvek zařadit, odkazu naSherlocka a pravidla atd. a požádejte ho ať příspěvek smaže...
Vím, že to všichni víte, ale i tak osvětlím - pokud má v tématu jen svůj příspěvek může ho také sám smazat bez nutnosti uzamykání či smáznutí moderem.
_____________________________________________________________

Pokud byste si s čímkoli ohledně fóra a jeho používání nevěděli rady, neváhejte se na mě obrátit. Váš moderátor. 8)


Debata k tomuto příspěvku zde
Naposledy upravil(a) Shemik dne 13.07.2007 15:18, celkem upraveno 35 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

SHARAN-SHERLOCK - ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SHARAN

NAJDĚTE RYCHLE A POHODLNĚ VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O SHARANECH

SHARAN-SHERLOCK je na celem VW-Clubu unikátní a jedinečný, neustále aktualizovaný vyhledávací systém,
díky kterému okamžitě najdete jakoukoli informaci v Sharan-fóru.


Systém ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SHARAN - SHARAN SHERLOCK zde.
Naposledy upravil(a) Shemik dne 17.05.2007 00:08, celkem upraveno 12 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Naposledy upravil(a) Shemik dne 12.06.2007 11:38, celkem upraveno 15 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

KALENDÁŘ NAROZENIN A SVÁTKŮ SHARYMANIAKŮ

KALENDÁŘ NAROZENIN A SVÁTKŮ SHARYMANIAKŮ zde

Noví, staří sharymaniaci, chcete-li, písněte mi do SZ datum Vašich narozek, svátku a křestní jméno (ať ho nemusím vyhledávat podle data) a budete zařazeni do kalendáře sharymaniaků. Pak budete gratulace sklízet každý rok automaticky. :lol:
Naposledy upravil(a) Shemik dne 28.03.2007 22:37, celkem upraveno 8 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

S několika sharymaniaky jsme se shodli na tom, že by nebylo od věci mít na sebe mobilní kontakt pro případ, že bychom se ocitli v nouzi někde daleko od svého, ale blízko bydliště jiného sharymaniaka. Předpokládáme, že bychom si mezi sebou pomoc neodmítli, ba naopak, pro každého sharymaniaka jistě bude samozřejmostí a ctí v rámci jeho časových a technických možností pomoci jinému sharymaniakovi v nouzi. Mít na sebe mobilní kontakty nám může pomoci i při organizaci srazů a jiných akcí, ale také třeba jen pro případ, že bychom někdo projížděli městem, ve kterém bydlí jiný sharymaniak a chtěli se s ním spojit za účelem dotazu, zda nemá zájem a chvilku času na pokec, vypití kávy (v případě Kazbiče slivovice), zkouknutí svých Sharyků, Alhamber či Galaxy atp. To vše lze, ale jen v případě, že na sebe budeme mít mobilní spojení.

ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR zde
Naposledy upravil(a) Shemik dne 01.04.2007 09:36, celkem upraveno 42 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

HODNOSTI

Hodnosti v sekci Sharan:
SHARANISTA - 1 až 99 příspěvků.
SHARYMANIAK - 100 a více příspěvků.

Klubové hodnosti:
níže v tabulce

________________________
Debata k tomuto tématu zde
Přílohy
hodnosti.jpg
hodnosti.jpg (11.67 KiB) Zobrazeno 37683 x
Naposledy upravil(a) Shemik dne 02.04.2007 15:51, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

POZVÁNKY DO SHARAN-FÓRA

Stáhněte si pozvánku do Sharan-fóra a dávejte jí za stěrače Sharanistů, Alhambristů a Galaxystů.
Bude nás víc a víc hlav víc ví. 8)


________________________
Debata k tomuto tématu zde
Přílohy
Pozvánky do SAG fora (doplnit nick).doc
(560.5 KiB) Staženo 399 x
Naposledy upravil(a) Shemik dne 12.08.2007 23:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

AKTIVITA SEKCE SHARAN PO 4,5 MESICICH EXISTENCE

Rekapitulace aktivity sekce Sharan po 4,5 měsících existence oproti ostatním sekcím ve VW-Clubu co do počtu témat a příspěvků.
Následující počty jsou aktuální k 28.3.2007, 21:00 hod.

Pořadí podle počtu témat.
01. _____ 1843 ___ Passat
02. _____ 1312 ___ Golf II
03. _____ 1238 ___ Golf III / Vento
04. _____ 1188 ___ Golf IV / Bora
05. ______ 302 ___ Sharan
06. ______ 289 ___ Corrado
07. ______ 230 ___ Golf I
08. _______ 62 ___ Golf V / Jetta
09. _______ 51 ___ Polo (51)
10. _______ 42 ___ Transporter / Multivan / Caravelle
11. _______ 39 ___ Ostatní
12. _______ 26 ___ Scirocco

Pořadí podle počtu příspěvků.
01. ____ 25825 ___ Passat
02. ____ 22048 ___ Golf IV / Bora
03. ____ 21740 ___ Golf II
04. ____ 14728 ___ Golf III / Vento
05. _____ 5913 ___ Sharan
06. _____ 3842 ___ Golf I
07. _____ 3650 ___ Corrado
08. _____ 2325 ___ Golf V / Jetta
09. ______ 518 ___ Polo
10. ______ 409 ___ Scirocco
11. ______ 278 ___ Ostatní
12. ______ 259 ___ Transporter / Multivan / Caravelle

PS: V sekci Sharan původně bylo kolem 330 témat a 6.000 příspěvků, ale po zásahu uklizečky to vypadá takto. 8)


AKTIVITA SEKCE SHARAN PO 8 MESICICH EXISTENCE

K rekapitulaci aktivity sekce Sharan po 8 měsících existence oproti ostatním sekcím ve VW-Clubu
co do počtu témat a příspěvků využívám
jubilejní přesně 10.000 příspěvek naší sekce.
Následující počty jsou aktuální k 11.7.2007, 12:00 hod.

Pořadí podle počtu témat.
01. _____ 2520 ___ Passat
02. _____ 1820 ___ Golf II
03. _____ 1747 ___ Golf III / Vento
04. _____ 1682 ___ Golf IV / Bora
05. ______ 422 ___ Sharan
06. ______ 339 ___ Corrado
07. ______ 297 ___ Golf I
08. ______ 140 ___ Polo (51)
09. _______ 89 ___ Golf V / Jetta
10. _______ 75 ___ Transporter / Multivan / Caravelle
11. _______ 55 ___ Ostatní
12. _______ 46 ___ Scirocco

Pořadí podle počtu příspěvků.
01. ____ 34674 ___ Passat
02. ____ 34188 ___ Golf IV / Bora
03. ____ 28605 ___ Golf II
04. ____ 21112 ___ Golf III / Vento
05. ____ 10000 ___ Sharan
06. _____ 4728 ___ Golf I
07. _____ 4195 ___ Corrado
08. _____ 3564 ___ Golf V / Jetta
09. ______ 930 ___ Polo
10. ______ 803 ___ Scirocco
11. ______ 400 ___ Transporter / Multivan / Caravelle
12. ______ 362 ___ Ostatní


AKTIVITA SEKCE SHARAN PO 1 ROCE EXISTENCE
Kamaradi, tak tady je slibena rekapitulace nasi aktivity v ramci VW-Clubu

Následující počty jsou aktuální k 14. 11 .2007, 12:00 hod
čili do roka a do dne jsme na tom takto:

Pořadí podle počtu témat.
01. _____ 3264 ___ Passat
02. _____ 2243 ___ Golf II
03. _____ 2155 ___ Golf III / Vento
04. _____ 2075 ___ Golf IV / Bora
05. ______ 517 ___ Sharan
06. ______ 369 ___ Corrado
07. ______ 350 ___ Golf I
08. ______ 172 ___ Polo (51)
09. ______ 118 ___ Golf V / Jetta
10. _______ 90 ___ Transporter / Multivan / Caravelle
11. _______ 69 ___ Scirocco
12. _______ 68 ___ Ostatní

Pořadí podle počtu příspěvků.
01. ____ 43817 ___ Passat
02. ____ 41895 ___ Golf IV / Bora
03. ____ 34970 ___ Golf II
04. ____ 26222 ___ Golf III / Vento
05. ____ 14428 ___ Sharan
06. _____ 5455 ___ Golf I
07. _____ 4457 ___ Corrado
08. _____ 4097 ___ Golf V / Jetta
09. _____ 1157 ___ Polo
10. _____ 1094 ___ Scirocco
11. ______ 455 ___ Ostatní
12. ______ 451 ___ Transporter / Multivan / Caravelle

AKTIVITA SEKCE SHARAN PO 2 LETECH EXISTENCE
Kamaradi, tak tady je dalsi rekapitulace nasi aktivity v ramci VW-Clubu

Následující počty jsou aktuální k 12. 11. 2008, cca 22:30 hod:

Pořadí podle počtu témat.
01. _____ 6568 ___ Passat B5-B5.5
02. _____ 4393 ___ Golf IV / Bora
03. _____ 4290 ___ Golf III / Vento
04. _____ 3632 ___ Golf II
05. ______ 695 ___ Sharan
06. ______ 555 ___ Golf I
07. ______ 532 ___ Corrado
08. ______ 466 ___ Passat B1-B4
09. ______ 391 ___ Polo
10. ______ 321 ___ Transporter / Multivan / Caravelle
11. ______ 297 ___ Golf V / Jetta
12. ______ 147 ___ Passat 3C-CC
13. ______ 101 ___ Scirocco
14. _______ 68 ___ Ostatní
15. _______ 20 ___ New Beetle

Pořadí podle počtu příspěvků.
01. ____ 87388 ___ Passat B5-B5.5
02. ____ 85869 ___ Golf IV / Bora
03. ____ 63512 ___ Golf II
04. ____ 54228 ___ Golf III / Vento
05. ____ 33475 ___ Sharan
06. _____ 8656 ___ Passat B1-B4
07. _____ 8455 ___ Golf V / Jetta
08. _____ 8021 ___ Golf I
09. _____ 6203 ___ Corrado
10. _____ 2687 ___ Polo
11. _____ 2537 ___ Passat 3C-CC
12. _____ 1910 ___ Transporter / Multivan / Caravelle
13. _____ 1738 ___ Scirocco
14. ______ 455 ___ Ostatní
15. _______ 20 ___ New Beetle

Na celkovem poradi sekci se prilis nezmenilo (nutno podotknout, ze se rozdelila sekce Passat), na nasem poradi vubec nic. Pocet temat pribyva oproti poctu prispevku pomerne pomalu, coz je pozitivni znamkou toho, ze se v nasi sekci dobre zarazuji prispevky do spravnych temat a nezakladaji se zbytecne duplicitni temata.

Jeste bych dodal, ze co do umisteni dle poctu temat a prispevku, jsme s prihlednutim k rozsirenosti a oblibenosti vozu Passat a Golf II, III a IV v ramci VW-Clubu dosahli (ale tu uz davno, ze?, viz predchozi statistiky) vrcholu cili vyse uz na klubovem zebricku aktivity jednotlivych sekci velmi pravdepodobne postupovat nebudeme, ale u srdicka hreje, ze jsme tohoto vrcholu dosahli uz pred skoro 1 a 3/4 rokem cili po 4 a pul mesicich po vzniku sekce Sharan a stale se na tomto pro nas nejvyssim moznem vrcholu drzime. :lol:

A jeste trochu statistiky. Narust prispevku oproti narustu temat. Pratele vsimnete te si jedne veci, pred rokem jsme meli
14.428 prispevku v 517 tematech
dnes mame
33.475 prispevku v 695 tematech
cili narust prispevku o cca 110%
a narust temat o ani ne o 25%

a z toho plyne hlavne jedno a to to, ze bych Vas mel pochvalit, protoze prispevky do spravnych temat zarazujete cim dal lepe. Proto bych Vam timto rad podekoval za spolupraci a zaroven rad pozadal, aby jste v ni nepolevili. :lol:

PS2: Diskuze k teto udalosti probiha v tematu KALENDAR SHARYMANIAKU
________________________
Debata k tomuto tématu zde

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA a další info _________ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ

Příspěvek od Shemik »

Všechny odkazy a soubory ke stažení v tomto tématu jsou opět opraveny a zprovozněny

8) :lol: :lol:

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2496
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

JAK POMOCI MODERÁTORŮM udržet naše forum přehledné...

Příspěvek od M@rty74 »

Je to dobrý nápad, blbý nápad nebo jaký je to vlastně nápad?

Všichni pravidelní návštěvníci a přispěvatelé, kteří se zde snažíte spolu s našimi oblíbenými zelenými moderátory udržet přehlednost a pořádek!!!

Nechci tvrdit, že jsem objevil AMERIKU, ale napadla mě jedna myšlénka jak pomoci moderům a nám všem udržet forum o něco přehlednější.

V případě, že se zde objeví nové téma, které je duplicitní NEODPOVÍDEJTE a NERAĎTE dotyčnému tak, že zadáte nový příspěvek do jeho nového duplicitního tématu - napište to dotyčnému do SZ včetně odkazu kam příspěvek zařadit, odkazu na sherlocka a pravidla atd. a požádejte ho ať příspěvek smaže... (Vím, že to všichni víte, ale i tak osvětlím - pokud má v tématu jen svůj příspěvek může ho také sám smazat bez nutnosti uzamykání či smáznutí moderem )

Vyzkoušel jsem to tento týden už na dvou případech - obě témata zmizela - příspěvky byli následně ve správném tématu....
Alhambra II 1,9TDi PD
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

petypety
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 05.10.2007 21:56
Bydliště: kousek od Jihlavy, Janštejn

Re: JAK POMOCI MODERÁTORŮM udržet naše forum přehledné...

Příspěvek od petypety »

U mě dobrý :good:

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: JAK POMOCI MODERÁTORŮM udržet naše forum přehledné...

Příspěvek od rcmony »

Za mě OK.
I LOVE TO FLY

Uživatelský avatar
Mikycarp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 21.11.2009 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JAK POMOCI MODERÁTORŮM udržet naše forum přehledné...

Příspěvek od Mikycarp »

:good: :good:
SAG - ideální auto na ryby

Uživatelský avatar
vilik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1950
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: JAK POMOCI MODERÁTORŮM udržet naše forum přehledné...

Příspěvek od vilik »

Souhlas. :good:
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“