Touareg 2 "hrnutí" kola při rejdu

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
ktmartin
Jezdec
Jezdec

Touareg 2 "hrnutí" kola při rejdu

Příspěvek od ktmartin »

Ahoj, na T2 se mně při zatočení doprava a při přidání plynu jakoby hrne levé přední kolo. Dělá to téměř jen při více zatočených kolech např. v pravoúhlé křižovatce a jen pod plynem a v malých rychlostech. Nemusím ani moc přidávat, stačí lehce zrychlovat. Nedokážu to přesně popsat. Přijde mně jakoby to dělal diferák a kolo se chtělo protáčet na asfaltu. Jsou to takové divné vibrace. Nejdřív sem myslel, že to bude vnější kloub, ale už to nějakou dobu dělá a vůbec v něm necvaká. Na malých zimních kolech to dělá málo a když přezuju na letní 20, tak to dělá skoro vždy. V servisu sem s tím ještě nebyl, ale chystám se a předem bych rád věděl, jestli to už někdo řešil.

Díky.

Fotodioda
Nový člen
Nový člen
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg 2 "hrnutí" kola při rejdu

Příspěvek od Fotodioda »

Ahoj, nevím jestli neodpovídám pozdě. S tím problémem jsem byl několikrát v servise. Nepřišli na to. Nakonec když se za jízdy ještě přidalo klepání někde v rozvodovce, tak jsem vyměnil servo motor rozvodovky a je klid i s drhnutím i s klepáním. Hodně štěstí :)

Přema
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od Přema »

Ahoj podarilo se vyresit problem? Mam to samy

ktmartin
Jezdec
Jezdec

Příspěvek od ktmartin »

Zatim sem to bohuzel jeste neresil. Dostsl sem typ, ze by to mohla byt spatna geometrie. Chystam se ted na podzim do servisu na kontrolu podvozku a necham udelat i geometrii...

Přema
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od Přema »

Aha ja jdu na vymenu ramen a lozisek geo a pak dam vedět

Odpovědět

Zpět na „Touareg“