Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019 - AKTUÁLNÍ VÝVOJ

Co se děje kolem VW.

Moderátoři: LukaSHek, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 758
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019 - AKTUÁLNÍ VÝVOJ

Příspěvek od admin »

WÖRTHERSEE RoadTrip 29. - 30.5.2019

Společný Road trip VW-CLUBU na Wörthersee Treffen 2019.

Po vydařeném výletu do Wolfsbugru (viz článek ZDE) jsme vymysleli dvoudenní jízdu k jezeru Wörthersee, kde se tou dobou pořádá 38. Wörtherseetreffen. Půjde o jízdu zaměřenou na maximální zážitek z jízdy po Alpských silnicích v termínu 29. - 30.5.2019. Výlet možno individuálně prodloužit (viz níže).
Pokud Vás tato myšlenka zaujala, neváhejte a pište do tématu. Budeme rádi za každého zájemce, nápad, tip a pomoc při realizaci. Opět chceme celou akci pojmout "na pohodu", proto pokud nebude něco dohodnutého někomu vyhovovat, může se zařídit podle sebe.

Odkaz tématu na fóru ZDE.

Aktuálně řešeno:
:!: Tradiční sraz vw-clubu v Praze, kde bude prostor pro účastníky výletu doladit nějaké detaily, podiskutovat o dohodnutých věcech a podobně. Podrobnosti viz téma srazu.
:!: Realizace samolepky k této akci na zadní sklo. Pokud se podaří zajistit tisk, můžeme se tímto odlišit od ostatního provozu. Vylepení na vůz je samozřejmě dobrovolné.

Trasa:
:arrow: Hlavní trasa je plánová Praha – Linz – Traunsee – Sölkpass – Nockalmstraße – St. Urban. Pro vozidla jedoucí od Brna jsou v současnosti dvě varianty a to připojení u Lince, abychom spolu absolvovali celou Alpskou část nebo připojení v Murau za průsmykem Sölkpass s tím, že tato trasa je časově méně náročná.
:arrow: Vždy se na místě zastávky dohodne následující a jízda mezi nimi je dle chuti každého řidiče. Společná jízda ve skupině je samozřejmě krásná představa, ale netřeba se tím stresovat, bude to čistě pudová záležitost: „Buď to půjde, nebo to nepůjde!“.
:idea: Tipy na místa, kterými projet nebo kde přibrzdit, dávejte do organizační tabulky, kde budou seřazeny ve směru trasy.
:idea: Zpáteční trasu začneme vymýšlet až na místě bohatší o zkušenosti s jízdou tam. Zde pouze dohadujeme, jak by mohla vypadat. Jedna z variant je návrat k jezeru Traunsee, tak aby trasa nevedla projetými místy. Jak se nakonec pojede, se rozhodneme před odjezdem.

Ubytování:
:arrow: pro přespání byl vybrán Bellis Hotel ve městě St. Urban. Společná rezervace již proběhla, proto nový zájemci musí ubytování řešit ve vlastní režii!
:arrow: Pokud bude někdo bydlet v jiném hotelu, uvedeme zde odkaz, ať se můžou přidat případně další a jsme pohromadě. Samozřejmě pokud si to budete přát, abychom někomu neupírali soukromí.

Program:
:idea: Můžeme vymyslet úkoly, výzvy a činnosti pro jízdu, ať jen nekroutíme volantem. Budeme rádi za každý podmět. Hlavním cílem je užít si maximum zábavy s lidmi, kteří mají rádi auta a jízdu s nimi.
:idea: Činnosti na místě vymyslíme cestou nebo až na místě. Bude záležet na času příjezdu, ale Gastroturistika je jasná. Samozřejmě kdo má nápady už teď, sem s nimi.
:arrow: Wörthersee Treffen je plánováno navštívit druhý den po snídani. Účast není samozřejmě nutná a každý může mít vlastní program, ať už individuální, nebo s ostatními nezúčastněnými.

:!: Budeme cestovat na pohodu za společným cílem, když někomu něco dohodnutého nebude vyhovovat, zařídí se ke své spokojenosti. Toto platí jak pro trasu, ubytování a program!

Prodloužení Roadtripu
:arrow: Pokud někomu přijde výlet krátký, můžou se zájemci dohodnout na prodloužení jízdy.
:idea: Při zpáteční jízdě se nabízí po překonání Alp oddělit od vracející skupiny a přibrzdit v okolí Salzburgu nebo Berchtesgadenu. Druhý den by byl čas na turistiku: Orlí hnízdo, solné doly, jezero Königssee. Odpoledne návrat domů.
:idea: Další možností je prodloužení cesty až do neděle. Zde by šlo o čistokrevný Roadtrip skrz Alpy přes zajímavé průsmyky.
Přílohy
55480091_403795413783726_1967763172450369536_n.jpg

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“