ulomené levé zrcátko

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
michal1234
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.12.2019 20:21

ulomené levé zrcátko

Příspěvek od michal1234 »

Hezký den všem. Ráno jsem přišel k autu a nějaké hovado mi ulomilo levé zpětné zrcátko. Mám sice pojištění proti vandalismu, ale spoluúčast 5000,- Kč. Kaplička zrcátka včetně všech funkcí (naklánění, blinkr, vyhřívání, spodní svícení, sklápění) je v pořádku, ale čep na kterém je zrcátko uchycené je ulomený (je to asi nějaká slitina hliníku). Chci se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s podobným problémem. Nové kompletní zrcátko se dá koupit od cca 1 400,- (základní funkce) až po 3 600,- (všechny funkce, což je můj případ). Potřebuji vyměnit jenom ten čep, tak nevím, zda nejsou třeba rozdíly ve tvaru nebo velikosti čepu v závislosti na počtu funkcí zrcátka. Taky jsem nikde nenašel postup jak případně ten čep resp. celé zrcátko vyměnit. Budu vděčný za každou radu/odkaz.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4077
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: ulomené levé zrcátko

Příspěvek od Prochy01 »

Mění se cele zrcatko.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“