Neustále padající stropnice VW Golf V hatchback
Napsal: 03.06.2026 16:40
Zdravím,
už si nevím rady jakým způsobem přidělat neustále padající stropnici v Golfu V.
Zkusil jsem jak lepidlo na čalounění od Debbexu, tak nyní i nějaké polské určené přímo na stropnice (do 110 °C ) , ale ani to neudrželo látku stropnice přilepenou déle než několik hodin. Přitom na oblečení a interiéru vozidla se lepidlo drží jako cement.
Nyní jsem zakoupil připínáčky z namontuj.cz , ale zatím je tam dávat nemohu, jelikož nevím jak upevnit látku na stropnici kolem předního panelu se světly a zadním světlem stropnice.
Mám takový dojem, že to dělá ten drolící se molitan, který nemá s lepidly žádnou adhezy. Mám jej zkusit seškrábat a zkusit stropnici přilelit znovu?
Předem děkuji za odpověď, už jsem opravdu v tomhle bezradný. Vyndavat celou stropnici z auta se mi moc nechce, mám z toho celkem obavy.
Zkoušel jsem obvolat i několik místních autoservisů, ale ti mě doslova poslali k čertu, že tohle nedělají.
už si nevím rady jakým způsobem přidělat neustále padající stropnici v Golfu V.
Zkusil jsem jak lepidlo na čalounění od Debbexu, tak nyní i nějaké polské určené přímo na stropnice (do 110 °C ) , ale ani to neudrželo látku stropnice přilepenou déle než několik hodin. Přitom na oblečení a interiéru vozidla se lepidlo drží jako cement.
Nyní jsem zakoupil připínáčky z namontuj.cz , ale zatím je tam dávat nemohu, jelikož nevím jak upevnit látku na stropnici kolem předního panelu se světly a zadním světlem stropnice.
Mám takový dojem, že to dělá ten drolící se molitan, který nemá s lepidly žádnou adhezy. Mám jej zkusit seškrábat a zkusit stropnici přilelit znovu?
Předem děkuji za odpověď, už jsem opravdu v tomhle bezradný. Vyndavat celou stropnici z auta se mi moc nechce, mám z toho celkem obavy.
Zkoušel jsem obvolat i několik místních autoservisů, ale ti mě doslova poslali k čertu, že tohle nedělají.