zastavují se automatické páté dveře Passat B7 2014

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
sinra.pesek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 30.11.2019 08:34

zastavují se automatické páté dveře Passat B7 2014

Příspěvek od sinra.pesek »

Ahoj všem,

mám problém, o kterém jsem nikde nenašel ani diskuzi. Páté dveře u kombíka (Passat Variant B7 2014) se sice po zmačknutí zavírání začnou zavírat, ale po krátké době se neočekávaně zastaví a nejedou dál. Problém je, že se zastavují pokaždé v jiné poloze. Zkoušel jsem i motoru pomoci rukou (že by zadřené panty?), ale nezdá se to být řešení. Když pak zvenčí na zastavené dveře lehce zatlačím, někdy se motor opět rozjede a dveře se dovřou. Podíval bych se do mechanismu zavírání na nějaká čidla, ale nevím, kde mám začít.

Značkový servis mi k tomu nic neřekl, jen shrábli prachy za diagnostiku a nic nezjistili. Můj mechanik s ofiko VAGem se mi nedávno odstěhoval.

Poradí mi někdo, jaký VAG (alespoň na základní diagnostiku) si mám koupit? Máte někdo zkušenosti s podobnou závadou resp. s její opravou?

Díky všem, co se mi ozvou.

vas100
Člen klubu
Příspěvky: 6
Registrován: 03.01.2020 12:48

Re: zastavují se automatické páté dveře Passat B7 2014

Příspěvek od vas100 »

Zajed k nekomu kdo ti udela zakladni nastaveni a krajni polohy. VCDS to umi. Pro šikovného diagnostika by nemel byt p problem najit důvod proc zastavuji. Sam muzes zkotrolovat preklesane kabely k motorům a nebo promazat závitové tyče.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“