SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Munez
Profík
Profík

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od Munez »

jj diky,asi to tak udelam nebo to vezmu v climatroniku.bylo takove horko,ze jsem vymenil jenom olej a na vic nebyla nalada

Tak mas pravdu,ty sterace funguji,ze kdyz stojis,tak jdou pomaleji,ale stejne si myslim,ze se to vsechno ridi nekde jinde a nejde kablik rychlosti primo do motorku.mozna se pletu,ale bylo by to pristupnejsi kdyby to bylo u tech steracu.kdyby nekdo vedel vic,tak bych byl rad za kazdou informaci
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

bodyvlk
Závodník
Závodník

Příspěvek od bodyvlk »

Ahoj. Také kromě jiných problémů řeším i problém s naklápěním světel - Xenony. Nefunguje naklápění. Diagnostika se připojí k master světlu, ale k slave světlu ne, nejprve byla údajně špatná jednotka, vyměnil jsem jinou, plně funkční, fungovalo to chvilku (cca 1 měsíc). Pak opět ne. Dal jsem slave jednotku úplně novou a teď mi to hlásí opět chybu jednotky a ještě další dvě: 00546 a 01771. Co to můž být za chyby? Neví někdo? Vzhledem k tomu, že se chystám na větší putování po Rakousku a Itálii s naloženým autem, tak bych nerad někde řešil problémy s místní policií. Poradíte? Díky.

bodyvlk
Závodník
Závodník

Příspěvek od bodyvlk »

Dnes mi pravá jednotka na Xenon hlásí toto - viz. obrázek. Nevíte co s tím?
Přílohy
20190624_171225.jpg

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“